2726
عنوان

ارزو نداشتن...

531 بازدید | 33 پست

شده دیگه هیچ ارزویی نکنین وقتی یه چیزو شب و روز براش به خدا التماس کردی نذرونیاز کردی بهش نرسی دیگه چیزی ازخدا نمیخوای حتی اگر ازاون بهترشم بده باز نمیخوای به صلاح مصلحت اصلا اعتقاد ندارم خیلیا بدبخت شدن ایا این بدبختی صلاحه؟؟؟ خدا ب بعضی بنده ها ظلم میکنه حتی شاید اون بندش اگ خیلی خوب نبوده لااقل بد هم نبوده سراسر زندگیموکه نگاه میکنم به کسی بدنکردم دل نشکستم براخدا اگ بنده عالی نبودم بدهم نبودم هیچ جافراموشش نکردم برایه خواسته شب وروزصداش زدم میدونه اگه نشه نابودم میدونه اگه نشه برای همیشه مردم میدونه اگه ازون بهترشم بده نمیخوام پس چرااینکاروکرد بارها باشرایط سخت امتحانم کردچقدردیگه بایدعذاب بده به کدوم گناه حسرت همه ارزوهام به دلم موندبه چه جرمی کی گفته نابودی یه انسان وارزوهاش ینی حکمت خدا اینکه ظلم خداس 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
رسیدن به کسی بودکه4سال بخاطرش سختی کشیدم انتظارکشیدم اگرخودش قصدنداشت یا دوستم نداشت انقد برام سخت ن ...

فدات شم این پیام ها رو که واست میفرستم بخون شاید آروم شدی 

نمیدونم ولی امشب بی نهایت آرومم 

من و عشق م بهم نرسیدیم

شات میفرستم

خدا یاور تنها ترین تنهایان است

من ی روزی حال تو رو داشتم به عشقم نرسیدم البته خداروشکر ک نرسیدم من ادم بد شانس و بد اقبالی ام زندگی شوهرمم به لجن کشیدم حداقل خداروشکر که عشقم رفت پی زندگیش .....

اره خدا کلا عدالت نداره دنیاش .‌...ولی صبر کن حکمتشو میفهمی ....منم مثل تو اصلا خوشم نمیاد ازخدا و این دنیا  ولی حکمت به عشقم نرسیدن را بعد چندسال تازه دارم میفهمم

من ی روزی حال تو رو داشتم به عشقم نرسیدم البته خداروشکر ک نرسیدم من ادم بد شانس و بد اقبالی ام زندگی ...

من میگم حتی اگربده بزار برسم بهش لااقل یه عمر حسرتشو نکشم 

😢ان شاءالله شفا پیدا کنه

ممنون عزیزم من مطمئنم خوب میشه 

و الان حکمت خدا رو متوجه شدم که چرا مانع رسیدنمون میشد 

چون الان اگه من زنش بودم هم اون بیشتر زجر میکشید هم من 

خدا یاور تنها ترین تنهایان است
من میگم حتی اگربده بزار برسم بهش لااقل یه عمر حسرتشو نکشم 

میفهممت حسابی هم میفهمم .....عزیزم زور نشو از خدا اگه نخواد هزارتا کارهم بکنی نمیشه ....ختم و چله و دعا هم بی تاثیره ....بسپار به تقدیر ‌...گاهی حسرت خوردن بهتره ...

ممنون عزیزم من مطمئنم خوب میشه  و الان حکمت خدا رو متوجه شدم که چرا مانع رسیدنمون میشد  ...

ای کاش حکمت نرسیدن ماهم مریض شدن ومردن من باشه دیگه بیشتر این زجرنکشم وقتی فکرمیکنم چه روزایی روباید بدونش سرکنم میخوام خودموازین دنیای نامرد خلاص کنم جهنمی ک توش هستم بدتر ازجهنمی نیس ک خدا ساخته

2706