2726
عنوان

بیماری مقعد؟دکترهای سایت بخاطر خداکمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 11490 بازدید | 112 پست
فیستول بخاطر شقاق درمان نشده بوجود میاد و پروسه درمان دردناکی هم داره کلا درمانش با شقاق متفاوته&nbs ...

اون گوشت ریز چیه که بوجود اومده؟شما پماد برای زخمم پیشنهاد نمکنید؟

سنندج

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه تره رو بخار پز کنم بعد بهش ماست بزنم و روغن زیتون و بخورم بجای وعده های غذایی خوبه؟عزیز عسل زخم ...

تره برای جلوگیری از خونریزی خیلی خوبه ماست اگر دقت کنی کسی که اسهال میکی ه میگن ماست بخور یعنی چی؟یعنی برای شما الان خوب نیست روغن زیتون خوبه نیتونی بریزی روی زیتون و میل کنی.عسل برای روی زخم رو من نمیدونم چون اطلاعی ندارم نمیتونم بگم که انجام بده

عملش خیلی سخته اخه خیلیا دیدم بعد عمل واقعااااا دد وحشتناک داشتن و زجر کشیدن

دروغ چرا وقتی بهوش میای دردش واقعا وحشتناکه چون پشتت رو پر گاز استریل میکنن بعد چن ساعت همه رو میکشن بیرون اونجاش سخته ولی فردا صبح باورت نمیشه عمل کردی اینقدر زود دردات تموم میشه

❤از تمام دلتنگی ها ، از اشک ها و شکایت ها که بگذریم...باید اعتراف کنم مادرم که میخندد خوشبختم🌹
2728
اون گوشت ریز چیه که بوجود اومده؟شما پماد برای زخمم پیشنهاد نمکنید؟

ببین شقاق یعنی زخم عمودی روی دیواره رکتوم وقتی زخم ب وجود میاد باعث میشه انتهای زخم به سمت مقعد یه زایده کوجیک بزنه بیرون که حالت اویزونی داره داخل اون زائده زخم بیضی شکله ک درد اصلی برای همونه.پماد والا میتونی بری داروخونه دکتر اشتهاردی بگو پمادی که برای شقاق اقای دکتر به بو میدن رو بهتون بدن یه پماد دست ساز سبز رنگ ک سریع خوبت میکنه در کنار تمام چی ایی ک بالا گفتم

عزیزم اینی که شما گفتی شقاق نیست ، هموروئید داخلی هست ، باید برید پیش پزشک که با دارو درمان بشه انشا ...

من دو بارموقع مدفوع کردن ۱ قطرع خون اومد ازم دیگه هیچی نیومد درد هم داشتم گاهی موقف مدفوع

ولی سابقع  شقاق همورویید اینا ندارم دستمم به چیزی نمیخوره

چیه بنظرت

میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستید ⁦❤️⁩
ببین شقاق یعنی زخم عمودی روی دیواره رکتوم وقتی زخم ب وجود میاد باعث میشه انتهای زخم به سمت مقعد یه ز ...

عزيزم چيزي هست كه بتونه بيرون زدگي هموروييد رو درمان كنه؟ 

از نظر ظاهري زشتو رو اعصابه

😍 99/9/1😍بهترين روز زندگيم. اين تاريخ براي هميشه جاودان شد.                                                              

باوانگم عزیز من تمام علایم تورو داشتم شقاق وبواسیر خیلی بزرگ شده بود بیشتر غذاهام فیبر دار بود با این حال با وجود اسهال یبوست داشتم ودفع ناقص  برا عمل رفتم .دکتر جراح برام کولونوسکپی نوشت معلوم شد که زخم روده باعث یبوست وبواسیر بوده کاش ده ۱۵ ساله قبل این کار رو میکردم الان دارو مصرف میکنم دیگه یبوست ندارم فیستول هم دارم که بعد از کنترل عمل میکنم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
من دو بارموقع مدفوع کردن ۱ قطرع خون اومد ازم دیگه هیچی نیومد درد هم داشتم گاهی موقف مدفوع ولی سابقع ...

احتمالا به خاطر یبوست بوده، حتما مدت زیادی دفع نداشتین درسته؟ چند بار اشکال نداره ، اما نباید بذارین یبوست طولانی بشه ، وقتی یبوست گرفتین فیبر بیشتر مصرف کنین ،سالاد رو با روغن زیتون مصرف کنین ، یا آلو خیس بدین بخورین که یبوست برطرف شه ، عمدتا اگر مشکل جدی نباشه یکی دو روز بعد از رفع یبوست مشکل برطرف میشه. اگر تمام طول روزدرد داشتیه باشید و موقع دفع مدفوع خون دفع کنید و درد شدید داشته باشین احتمال هموروئید هست که خداروشکر مشکل رو شما ندارین🤗 فقط نباید بذارین یبوست مزمن بشه

The past can hurt, you can either run from it or learn from it  
ببین شقاق یعنی زخم عمودی روی دیواره رکتوم وقتی زخم ب وجود میاد باعث میشه انتهای زخم به سمت مقعد یه ز ...

از عمل میترسم از بواسیر خیلی میترسم میگم نکنه بواسیر باشه نکنه عمل بخواد.من کرونا داشتم پانزده روز قرنطینه بودم تو این مدت خانوادم اومدن از راه دور اومدن پیشم فقط کمپوت و اب و مایعات میخوردم و میخوابیدم بعد از پانزده روز که از قرنطینه در اومدم یبوست سدم چهار روز دسشویی نرفتم بعد از چهار روز رفتم دسشویی و اینجوری شدم خیلی میترسم تورو خدا از ترس میلرزم کمکم کن .من تهران نیستم .توروخدا برای همه بیماران مخصوصا بیماران غریب و تنها  دعاکنین 

سنندج
2706