2726
عنوان

بیماری مقعد؟دکترهای سایت بخاطر خداکمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 11480 بازدید | 112 پست
شما درمان شدی؟بواسیر خیلی میترسم 

آره فعلا ک خوبم. خیلی شدید نبود. هنوز ی کم بیرون زدگی را دارم ولی دکتر گفت چیزی نیست. فقط باید مواظب باشم ک یبوست نگیرم

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c

عزیزم مقعدت دچار شقاق داخلی شده زخم ها از داخل ایجاد شدن وقتی دفع میونی فشار میاد وخونریزی قدم اول رفع یبوسته من نمیدونم چه غدایی میخوری ولی توصیه میکنم خیلی خودتو به مسهلعادت نده چون روده هات تنبل میشن صبح ها ناشتا با ابجوش شروع کن چایی فعلا حدف شه در طول روز چند لیوان ابجوش بخور سردی و اب سرد ممنوع ۱ ساعت قبل غذا ۱ ساعت بعدش ۱ لیوان ابجوش 

خوردن سبزی تره عالیه روزی دو دسته تره بخور و انحیر خشک بزار تو ابجوش بعد بخور بعد چند ساعت 

با اب گرم طهارت بگیر به هیچ وجه اب سرد خودتو نشور 

با عسل خوب زرد چوبه و اگر شحم گاو داری برای خودت یه کرم درست کن شب ها قبل خواب با دستکش یه بارمصرف قشنگ مقعد رو بمال با کرم و حتی داخل مقعد رو سوزش داره کمی ولی تحمل کن بعد یه دستمال تمیر بزار روش و اباستو بپوش میتونی نمک هم به کرم اضافه کنی سوزش داره ولی واقعا نمک عالیه برای چرک و عفونت 

روزانه نیم ساعت و دو مرتبه دراب ولرم بشین 

پماد های شیمیایی تاثیر موقتی دارن خیلی ها با عسل 

یا ویتامین e 7خودشون رو درمان کردن را ه های دیگه هم هست تو طب سنتی داروی تبریزیان برای شقاق تهیه کن بزن فقط حواست باشه از جای معتبر اینارو انحام بده ان شالله درست میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی از علائم شناختی شقاق وجود ی زایده کوچیک بیرون مقعده که قسمت داخلش زخم وجود داره در واقع اون زخم پارگی رکتوم ک بتعث درد خیلی زیاد و سوزش میشه هر چقد عنق زخم عمیق تر باشه شدت درد بیشتره 

بواسیر به ورم عروق مقعد میگن که در اثر یبوستهای شدید ب وجود میاد دقیقا مثل واریس پا عروق متورم و پرخون رو میگن بواسیر

تورو خدا اگه خودت با این راهکار ها خوب شدی و میدونی کامل مشکلم برطرف میشه بهم بگو .میترسم خیلی میترس ...

نگران نباش عمل اخرین راهه تازه ممکنه دوباره عود کنه مهم ترین چیز رفع یبوسته اونم با تغدیه درست مسهل ها ردوه رو تنبل میکنن 

2728
یعنی شما میگی مشکل من شقاقه؟اخه توی شقاق هم گوشت ریز درمیاد توی گوگل سرچ کردم 

اگه شقاق هم باشه توی طب سنتی دارو داره. این حالت بعد از یبوست شدید پیش میاد و اگه یبوستت خوب بشه اونم برطرف میشه کاری که میکنی یبوستت رو درمان کن 

این سوالامو جواب بده ببینم شقاق داری یا نه روی مدفوعت موقع دفع خون هست؟  بعد از دفع مدفوعت در ...

بله موقع دفع مدفوع خون همراه با خونه.بله بعد از دفع مدفوع تا چندساعت درد دارم سوزش ندارم و ضربان دار نیست فقط درده.بله با اب گرم میشورم.البته اب سرد هم میزنم درد نمکنه من اب گرم میزنم تا مدفوع راحت خارج بشه

سنندج
یکی از علائم شناختی شقاق وجود ی زایده کوچیک بیرون مقعده که قسمت داخلش زخم وجود داره در واقع اون زخم ...

پس اینجوری باشه مال من شقاقه.البته قبلا گوشت نبود تازگیا اومده خیلیم ریزه

سنندج

نهایتش عمل میکنی و راحت میشی

نگران نباش

بهتر باشی

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

منم مشکلم تقریبا مثل شما بود 

صبح ناشتا هرروز دولیوان اب ولرم بخور

هربار قبل دفعه دور و داخل مقعد رو حتما حتما چرب کن 

دوسه بسته پماد رکتول ام جی بخر دوبسته اول رو روزی دوبار شب و ظهر بزن 

بسته سوم روزی یبار

مراقبت خیلی ضرروریه  

اب گرم که دویتان توصیه کردن اصلا مناسب نیست چون زخم هست و خود اب براش بد برای شقاق باید کیسه اب گرم استفاده کنی بشینی روش باعث میشه عضلات اسفنکتر شل بشه چون زخم شقاق باعث انقباضعضلات اسفنکتر میشع ک همین باعث کاهش جریان خون میشه و زخم دیر خوب میشه پس قدم اول کیسه اب گرم 

بعد خوردن چیزهای ملین مثل هندونه آب فراون سبزی کاهو گوجه میوه جز موز که به عده یبوست میگیرن 

تا وقتی که زخم شقاق درد زیاد و خونریزی هست نباید کیوی انجیر خاکشیر بخوری چون این هسته های ریز داخل زخم رو بدتر خراش میدن اینا ملینای خوبی هستن اما بدرد وقتی ک زخمت شدید نمیخورن 

شربت لاکتولوز بگیر بخور حتی بامیه عالیه زیاد استفاده کن که ملینه 

بعد از بهبودی نسبی زخم صبح ها نیم ساعت قبل یا حتی شب میتونی یک قاشق خاکشیر رو داخل اب گرم خیس کنی صب ناشتا بخوری

همراه غذات زیتون و روغن زیتون بخوری

انجیر رو شب تا صبح خیس کن و بخور

با روغن زیتون دو نافت رو در جهت عقربه های ساعت ماساژ بده به تحرک روده ات کمک میکنه 

عزیزم هموروئید داری مطمئن م چون منم بعد بارداری همین علایم داشتم چنتا دکتر رفتم شاید۵۰تا آمپول زدم ولی آخرش کارم ب عمل کشید و خداروشکر میکنم ک عمل کردم باورم نمیشد یکسال الکی زجر کشیدم چون عمل فقط ۱روز اذیت شدم و تمام بعدشم دوباره باردار شدم الآنم ۱۲ساله میگذره از عمل م

❤از تمام دلتنگی ها ، از اشک ها و شکایت ها که بگذریم...باید اعتراف کنم مادرم که میخندد خوشبختم🌹

بواسیر داری.ففط باید مواظب باشی یبوست نگیری که بدتر بشه.

منم همینطور بودم بعد زایمان.با دارو خوب شدم.یبوستمم الان فقط با خاکشیر حل شده.صبح ناشتا ی قاشق خاکشیر تو اب داغ میریزم و ولرم شد میخورم.با نبات کم.

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای بیماری اعصابم دعا کنید. من دعای شما نی نی سایتی ها رو خیلی باور دارم. منم واسه هر حاجت‌مندی در سایت دعا کردم و صلوات یا سوره حمد میخونم.
عزیزم مقعدت دچار شقاق داخلی شده زخم ها از داخل ایجاد شدن وقتی دفع میونی فشار میاد وخونریزی قدم اول ر ...

عزیزم امشب عسل زدم یخورده سوزش داشت.فقط عسل زدم زدچوبه و نمک نزدم .خیلی میترسم بواسیر باشه یا اینکه خدای نکرده عمل بخواد.

سنندج
عزیزم هموروئید داری مطمئن م چون منم بعد بارداری همین علایم داشتم چنتا دکتر رفتم شاید۵۰تا آمپول زدم و ...

عملش خیلی سخته اخه خیلیا دیدم بعد عمل واقعااااا دد وحشتناک داشتن و زجر کشیدن

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭
2706