2726

سلام

خودم تنبلی تخمدان شدید داشتم از وقتی که پریودشدم

همسرمم کم تحرکی داشت تحرک آ و ب باهم ۲۵ درصد بود فقط

باید حداقل بالای ۵۰ میبود

تمام شک من به معجزه، باتو محکم تر از باور شده🤰

خدا رو شکر عزیزم ،برای منم دعا کن 

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 

همسرم دوماه ال کارنتین ومولتی دیلی

و دوماه هم فرتیل اید مصرف کرد روزی یک عدد که هنوز ۱۳تاش مونده و باردار شدم

بنظرم فرتیل اید خیلی تاثیر گذاشته

جالبه اینماه چندین بار وقت اورولوژی گرفتم همسرمو ببرم طوری شد که نشد بریم نگو این ماه باردارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خدارو شکر😍

انشالله خدا بهت ببخشه

میشه یکم توضیح بدی چه کارایی انجام دادی که موفق شدی؟ 

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
2728

خودمم تحت نظر بودم تو دومین ماهی که تحریک تخمدان کرد باردار شدم

یک سال بود اقدام میکردیم نمیشد

این ماه رفته بودم سرکار اصلا یک دقیقه هم وقت نمیکردم به بارداری فکر کنم که اتفاق افتاد😍

خواستم بگم که نگران نباشید باورکنید که مامان میشید

من فکر میکردم حالاحالاها مامان نمیشم اصلا برام خیلی آرزوی دوری بود با اینهمه مشکلاتم

اگه تبریز هستید بگید دکترمو معرفی کنم بهتون

دوستمم همزمان بامن رفت اونم ماه دوم باردارشد

من این دکترو از نی نی سایت پیدا کردم خدا خیرش بده کسی روکه معرفی کرد

البته بالاترازهمه خواست خداست..

لطفا برام دعا کنید قلب نی نیم بزنه

عزیزم خدارو شکر😍 انشالله خدا بهت ببخشه میشه یکم توضیح بدی چه کارایی انجام دادی که موفق شدی؟ 

عزیزم کاملا توضیح دادم

من این ماه رفتم سرکار بقدری سرم شلوع شد که اصلا نتونستم به بارداری فکر کنم

این ماهم فقط دوشب پشت هم تونستیم اقدام کنیم درحالیکه دکتر گفته بود ۱۰شب ولی نشد برای همین کلاا بیخیال بودم

ببین ماه پیش هربار قبل اقدام قهوه غلیظ میدادم به شوهرم نزدیک ۱۵بار اقدام کردیم نشد

این ماه با یکبار شد

عزیزم کاملا توضیح دادم من این ماه رفتم سرکار بقدری سرم شلوع شد که اصلا نتونستم به بارداری فکر کنم ...

آره میگن بهترین راه بی خیالیه

من لصلا تو این دوسال یه ساعتم نشده به بچه فکر نکنم دست خودمم نیست باید یه چیزی پیش بیاد که فکرم درگیر شه که نشده

قهوه ی غلیظ؟؟ 

من شنیدم قهوه بده

شوهر من عاشق قهوه ست خیلی وقته نزاشتم بخوره

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
خواستم بگم که نگران نباشید باورکنید که مامان میشید من فکر میکردم حالاحالاها مامان نمیشم اصلا برام خ ...

انشالله خدا براتون حفظش کنه❤️

عزیزم میشه بگی چیا مصرف کردی؟ منم پلی کیستیک شدیدم و با قرص پری میشم شما چطور؟؟

من معمولا ماهی دوبار پریود میشم که با قرص واینا یه مدت مرتب میشدم باز دوباره از اول

همه دکترا به من گفتن پلی کیستیکت خیلی شدید

من ۹ماه تو اقدام بودم جواب نگرفتم یه دکتر بدرد نخورم رفتم ۲ماه که بدون سونو برام آزاد سازی مینوشت درحالیکه اصلا فولی ندارم

این دکترم برام روزی سه تا متفورمین سه تا لتروزول ۳تا آمپول کارماfsh و قرص پرولاکتین ویتامین دی آهن ویتامین مخصوص بارداری اسید فولیک

و یه داروی دیگه که یادم نیست چی بود ولی میگفتن توس انگار کورتون داره هرماه یه ورق مینوشت

ماه اول فولی خوب داشتم نشد ماه دوم شد

آره میگن بهترین راه بی خیالیه من لصلا تو این دوسال یه ساعتم نشده به بچه فکر نکنم دست خودمم نیست بای ...

به من ماما گفت نیم ساعت قبل اقدام قهوه غلیظ بده تحرکو میبره بالا تو نی نی سایتم این راه حلو برا پسردارشدن میگن

برو سرکار باورکن جواب میگیری

من الان از کارم اومدم بیرون حکمت این کار رفتنم انگار فقط باردارشدنم بود

چون منم تو این یگسال هرروز تو اینتزنت فقط پای سرچ بودم

2706