2726

سلام خواهرای گلم پسرم از بچکی تا الان ماهی دوبار یا یکبار گلوش بند میشه...اینایی ک عنوان نوشتم یعنی تو حفره های گلوش آشغال یا تیکه غذا یا هسته یا حبوبات میمونه و گیر میکنه بچه چند روز بعدش تب میکنه بیحال میشه خلاصه چرک میکنه گلوش بدخوابی.....تو رو خدا التماستون میکنم بگید راهکار داره ک کلن خوب شه یا ن اگر عملی چیزی یا کسی بلده خوبش کنه بگید بهم خیلی خستم😭😭😭😭😭😭

خدایا پناهم باش ک بهترین پناهی😍💚💙💜💛🧡❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسایمون اینطور بود، عمل کرد پوست اطراف اون حفره ها رو بخیه زدن دوختن بهم

برای برای بچه نمیدونم اینکارو انجام بدن یا نه. دکتر بردینش؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2728
همسایمون اینطور بود، عمل کرد پوست اطراف اون حفره ها رو بخیه زدن دوختن بهم برای برای بچه نمیدونم این ...

بچم ۲ونیم سالشه😭😭😭میشه بپرسی ازشون ک درد داشت یا ن چن سالش بود؟ و آدرس دکتر؟ببخشید ...دعات میکنم

بچم ۲ونیم سالشه😭😭😭میشه بپرسی ازشون ک درد داشت یا ن چن سالش بود؟ و آدرس دکتر؟ببخشید ...دعت میکنم

من از اون ساختمون رفتم. ولی خانمه حدودا ۴۵ ساله بود

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
ببرش دکتر گوش و حلق و بینی.یه بار برای همیشه درستش کنه

اخه چکار کنه با چنتاش صحبت کردم میگه کار ما نیس...شما خوبشو میشناسی بگو ببرم گلم

2706