2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تعبیرش اینه زندگی و تولد دوباره یا اضافه شدن به اعضای خانوادتون 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2728
انشاالله که خودم

پس خودتی به زودی باردار میشی و احتمالا پسره 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2738

داری میمیری😂😂😂😂😂

شوخی کردم عزیزم ایشالله عمرت ب دنیا باشه

انشاالله یه نی نی کوچولو در راه داری😍واسه عمه کوچیک منم دعا کن سن بچه دار شدنش داره میگذره و خیلی دلش بچه میخواد🙂

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
پس خودتی به زودی باردار میشی و احتمالا پسره 

انشاالله که الان باردار باشم،اونقدر منتظرم اولین اقداممه و تست زدم دوبار،یه بارهیچ خطی نیافتاد،یه بار دوتا هاله افتاد که به زور مشخص شده

داری میمیری😂😂😂😂😂 شوخی کردم عزیزم ایشالله عمرت ب دنیا باشه انشاالله یه نی نی کوچولو در راه دار ...

خخخخخ واقعا الان میفهمم چرا همش میگن مادر خیلی محترمه...۱ ماهه اقدام کردم دارم روانی میشم ازانتظار

2706