2726
عنوان

دارم میمیرم بخاطر چهره شکسته مادرم😔کاش میمردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1977 بازدید | 115 پست
دکترش گفته اگر ب هوش بیاد هم ممکنه یا کور بشه یا کر بشه یا گذشتشو فراموش کنه

به پدر منم گفته بودن اگر هم به هوش بیاد مشکل شدید اعصاب پیدا میکنه که نگهداری ازش تو خونه ممکن نمیشه و باید بیمارستان اعصاب و روان بستری بشه

اصلا اینجوری نشد اتفاقا کاملا برعکس شد خونسردی که بابام داره ما نداریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم چله زیارت عاشورا حق شناس بخونید .سرچ کن بالا میاد  ان شالله حال داداشت خوب بشه  بی ...

انشالله .خدا ب جوونیش رحم کنه

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم
به پدر منم گفته بودن اگر هم به هوش بیاد مشکل شدید اعصاب پیدا میکنه که نگهداری ازش تو خونه ممکن نمیشه ...

چقدر امیدوار شدم خدا کنه چیزیش نشه براش زن بگیریم

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم
گفته ممکنه نگفته که حتما یکیش پیش میاد ، بخدا همسایه ما تصادف کرد یه ماه تو کما بود بعد به هوش اومد ...

هممون حفظ ظاهر میکنیم یعنی هممون میخندیم.مسخره بازی در میاریم میگیم میاد و فلان و بسان.ولی مامانم باور نمیکنه

عزیزم بچت چش شده

هیچی دیگ خوب شده درد نمیکشه😭

مشکل حاد قلبی داشت...

فاطمه حسنا مامان همیشه تو قلبم میمونی فرشته ی آسمونی من😔💗الهی و ربی من لی غیرک؟                 💚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚
انشالله خدا به برادرت شفای کامل عطا کنه و به دل مادرت آرامش بده

جیگر گوشه مامانمه.هیچکدوم از داداشامو انقدر دوس نداره ک اینو داره.هم خوشگلتره .قدش ۱۹۰.اصلا ادم باورش نمیشه اون هیکل اون قد رو تخت بیمارستانه

2706