2737
2734
عنوان

پیشگیری از بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 596 بازدید | 60 پست
یعنی مثلا من ۳۰ پریودیم تموم شه ۶ شروع کنم قرص بخورم تااخرماه شد موعدم دیگ نخورم؟میشه توضیح بدی چطور ...

۲۱ تاست قرصه باید تنظیم کنی تو قوطیش توضیح داده مثلا اکه یه شب یا دو شب فراموش کنی روز بعدیش دوتا اضافه بخوری راحته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عروسی توی باغ خداروشکر کسی هم مریض نشد..اجی طلاچیاداری،پدرشوهرت طلاچیا برات خریدن؟کلا طلاچ داری ...

پدر شوهرم ک اصلا طلا برام نخرید

با این وضعم طلا نمیشه خرید خیلی گرونه

فعلا نشون و حلقه دارم

میخوایم ماشین بخریم بعد واس طلا پسنداز کنیم

طلا خوشبختی نمیاره همین ک زنو شوهر عاشق همدیگ باشنو هوای همو داشته باشن همچی حله

پدرشوهر فقد یه خونه داده بهم ک چن سال توش زندگی کنیم وگرنه طلا نخرید برام

الانم بخایم عکسو فیلم عروسی بگیریم کلی پولش میشه

واس شما چن شد

- قَوی‍‍ تر اَز دیروز!⁦:^)⁩ 🫀🌵️ 
2728
اخه خجالتی ام😭

خجالت نداره ک تو دیگ شوهر کردی تا دم مطب دکتر بری خجالتت میریزه قول میدم

بعد اونا انقد عادی برخورد میکنن ک دیگ ادم باهاشون راحت میشه

- قَوی‍‍ تر اَز دیروز!⁦:^)⁩ 🫀🌵️ 
پدر شوهرم ک اصلا طلا برام نخرید با این وضعم طلا نمیشه خرید خیلی گرونه فعلا نشون و حلقه دارم میخوا ...

ما فقط فیلم عروسیمون ۵تومن شد .البومون رو هنوز درس نکردیم عکسهامون هم ۲ونیم میشه..اجی 

من قرص خوردم.قصد بارداری داشتم.دو ماه نخوردم.ماه سوم باردار شدم.البته من سیپروترون کامپاند می خوردم.اصلا سرکیجه،سردرد،حالت تهوع نداشتم.راضی بودم.قرص اصلا باعث ناباروری نمیشه.اتفاقا پریود تنظیم میشه

فقط خدا
2738
من قرص خوردم.قصد بارداری داشتم.دو ماه نخوردم.ماه سوم باردار شدم.البته من سیپروترون کامپاند می خوردم. ...

آجی طریقه صرف قرص چطوره؟این قرص رودکتر بهت گفت یاخودت خریدی؟قرص ال دی رو چطور بایدخورد میشه بگی 

آخه وقتی انقد بچه اید که یکسری چیزای خیییییلی پیش پا افتاده رو نمیدونید تورو خدا چرا ازدواج میکنید؟؟؟؟؟

استاتر باشما نیستم

سکانس اول: یه خانم باردار همراه با خواهرش میان تو اتاق سونو، از اولش که میان قبل از اینکه کار شروع بشه دوتاشون هق هق گریه میکنن، وقتی سونوی انتی رو انجام میدم میبینم نرماله و میپرسم چرا گریه میکردید میفهمم، شوهر بیمار اونقدر استرس برای پسر بودن جنین به زنش وارد کرده که مادر و خواهرش از استرس اینجوری به گریه افتاده بودن...سکانس دوم: خانم حدودا سی و چند ساله ای مادر مسنش رو به تنهایی از روی ویلچر روی تخت سونو میذاره، صبر و متانتش در برخورد با مادر پیرش واقعا توجه آدم رو جلب میکنه، چکاپ قبل از سیتی آنژیو و احتمالا جراحی قلب بعدش هست، نکته عجیب اینکه همون خانم رو چند ساعت بعد همراه آقای مسنی میبینم، صبورانه اون رو هم از روی ویلچر بلند میکنه، بخاطر تکرر ادرار پیرمرد رو آورده، بهش میگم شما چند ساعت پیش نیومده بودید؟ میگه چرا مادرم رو آورده بودم ولی تنهایی نمیتونستم ویلچر پدر و مادر رو همزمان بیارم، مادر رو گذاشتم خونه و پدر رو آوردم. من متعجب میمونم، انسانها چه ظرفیت عجیبی در صبر، کمال وفضیلت دارن، و لقب اشرف مخلوقات چقدر شایسته بعضی ادمهاست، ناخودآگاه یاد اون اقایی میفتم که اصرار داشت بچه اش حتما پسر باشه، اصلا تصوری از اینکه دخترش میتونه چنین انسان پراز فضیلت و کاملی باشه، داره؟
2706