2737
2734
عنوان

یه میلیون واسه خرج خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 1041 بازدید | 44 پست
حبوباتو فله ایی بخر اول ماه گوشت و مرعو بگیر پر کن تو فریزر کم نیاری میوه رو هم از تره بار بگیر مناس ...

دقیقا همین کار رومیکنیم ولی از یه تومن بالاتر میزنه 

مثلا میوه از جای ارزون میگیرم خریدها رو اول برج میکنم ولی اخر برج دیگه هیچ پولی نداریم

لطفا اگه مخالف نظر منی و می خوای بحث کنی ریپلای نکن  

تاپیک رو گزارش بزنید یه دنیا تشکر تو این شب شهادت براتون صلوات میفرستم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5069616/زنداداشم-خیلی-لاته

🧿 خدایا یه نگاهی به من کن و کمکم کن و منو از آدمای سمی و حسود نجات بده مرسی 😣  هرکی تاپیک جنجالی و پربازدید رو دید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا منم قناعت میکنم  چیزای لازم رو میخرم   تازه وام خونگی هم نوشتم  و جز اون پولم بر ...

گوشت کوسفندی چقدر میخورین؟ اونجا کیلو چنده؟ تهران کیلو 140 تومنه

2731
دقیقا همین کار رومیکنیم ولی از یه تومن بالاتر میزنه  مثلا میوه از جای ارزون میگیرم خریدها رو ا ...

عزیزم مشکل شما نیست همه همینیم اخه تخم مرغ شونه ۴۰ تومن چه جور ادم پسانداز کنه

اسم کاربر یادم نمیمونه شاید یه تاپیک باهات بحث کنم یه تاپیک دیگه قربون صدقه ات برم 🙃🙃🙃🙃
دقیقا همین کار رومیکنیم ولی از یه تومن بالاتر میزنه  مثلا میوه از جای ارزون میگیرم خریدها رو ا ...

چی بگم ما همه چی میخوریم به خاطر بچمم هممممش مرع و گوشت مبخوریم میوه و اینا هم همیشه هست تهرانم هستیم از یک تومن بیشتر نمیشه

2738
در جواب کسایی ک گفتن مگه میشه؟ چرا نشه عزیزم وقتی نیست میوه نمیگیریم یا حتی گوشت و مرغ گاهی حتی ...

خدا به همه برکت بده انشالله

اسم کاربر یادم نمیمونه شاید یه تاپیک باهات بحث کنم یه تاپیک دیگه قربون صدقه ات برم 🙃🙃🙃🙃

والا منم بچه دارم تازه خرج مای بیبی هم هست ولی تاحالا حساب نکردم فکر کنم کمتر بشه چون هرماه که حبوبات نمی خری یا مثلا دوتا مرغ بخری بسه هرروز که مرغ نمی خوری بنظرم میشه ما هم چی نخوریم هرهفتم غذای بیرون

نمیدونم شاید سمت ماارزونیه😁  

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
چی بگم ما همه چی میخوریم به خاطر بچمم هممممش مرع و گوشت مبخوریم میوه و اینا هم همیشه هست تهرانم هستی ...

ببین ماهی 400 میوه میشه 

شما ماهی 400 کمتر میوه میخرین؟؟؟؟؟؟؟؟

البته گوشت کیلو 140 تومنه هر ماه نمیخریم یا مرغ هر ماه نمیخریم 

ولی ماست و شیر و پنیر و حبوبات و اینا هم هر ماه میخریم

اینایی ک با یه تومن زندگی میکنن گوشت رو هر نفر یه تیکه میخورن اونم هفته ی سه بار ...البته ما همسایه داشتیم ماهی یکبار گوشت مرغ میخورد‌‌‌.. هرچقدر مجبور باشی کمتر میخوری.‌‌..قبلا من هرروز کلی چیپس و پفک و بستنی میخوردم الان فقط هفته یکبار ...پارسال کافه رو هفته ی ۳بار میرفتم الان شده ماهی یه بار و.....

2706