2726
عنوان

ماکروفرسامسونگ+عکس

173 بازدید | 16 پست

سلام خانوما این ماکروفر منه واسه جهازم خریدم 

ولی دفترچه راهتمای فارسی نداره 

منم قبلا اصلا ماکروفر نداشتم و باهاش کار نکردم ک بلد باشم 

اصلن نمیدونم چجوری باهاش کیک و شیرینی و غذا بپزم 

کیک ک میزارم با اندک اطلاعاتی ک دارم درجه و زمان ک تنظیم میکنم کیک میپزه ولی روش سرخ نمیشه انگار ک یه لایه از روی کیک بریده باشی وقتیم میزارم طولانی ک بمونی ک سرخ بشه خشک خشک میکنه کیک 

نو مونده اصلن نمیدونم باید باهاش چیکارکنم 

یه مدت تصمیم گرفتم بفروشمش تو بازار نوش 8 تومنه من 4 تومنم گذاشتم تو دیوار چون کارتونشو انداختم رفته کسی بالای2 نخواست و پشیمون شدم

ممنون مبشم اگ کسی بلده راهنماییم کنه 

شرمنده ک طولانی شد

السلام علیک یا بنت رسول الله❤️خدایا مواظب دخترم باش❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اخی دقیقا ماکروفر جهاز منه 

این مدل ماکرو برنامه پخت نداره 

فقط گرم‌ کرد دیفریز کردن و گریل داذه نمیشه توش غذا پخت

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
2728
مدلش بزن تو گوگل دفترچه فارسی و راهنماش برات میاره

کل گوگل زیرو رو کردم 

نمایندگیشم زنگ میزنم یه مشت حرف بیخود تحویل میدن و میگن امتحان کن تا یاد بگیری😐😐😐

من عوضش کردم خیلی اذیتم کرد حتی نونم توش خوب داغ نمیشد

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

درشو باز کن یه سری اطلاعات ریز اون بالا نوشته 

مثلا اگه می خای ۵ تا تیکه پیتزا رو گرم‌ کنی چه برنامه ای با چه عددی رو بزنی

درشو باز کن یه سری اطلاعات ریز اون بالا نوشته  مثلا اگه می خای ۵ تا تیکه پیتزا رو گرم‌ کنی چه ...

عاخه اونجوری فقط میشه اون کارایی ک اون نوشته رو انجام داد 

مثلا من بخوام کیک یزدی درست کنم 

اونو ک ننوشته

مدلش بهم بگو من خودم سولاردوم الجی دارم از سامسونگ اطلاعی ندارم

مدلشو الان نمیدونم باید دفترچشو ببینم ک اونم دم دست نیس

عاخه اونجوری فقط میشه اون کارایی ک اون نوشته رو انجام داد  مثلا من بخوام کیک یزدی درست کنم&nbs ...

گفتم که این مدل اصلا برنامه پخت نداره فقط برای گرم کردن و یخ زدایی و گریله نمیشه توش چیزی پخت

من عوضش کردم خیلی اذیتم کرد حتی نونم توش خوب داغ نمیشد

حتما اشتباه مبکنی شاید فرقای کوچیکی با واسه شما داشته باشه

ماکروفر من اصلن گریل نداره

تو دیجی کالا مشابه این بوده 

با چن مدل فرق کوچیک 

شاید واسه شما از اونا بوده 

چون من دقیق دقیق واسه خودمو تو دیجی کالا پیدا کردم و نظرارو خوندم کسی نگفته بود نمیشه باهاش غذا خورد 

خیلیا هم راضی بودن 

فقط چن نفر مث من گفته بودن دفترچه فارسی نداره

حتما اشتباه مبکنی شاید فرقای کوچیکی با واسه شما داشته باشه ماکروفر من اصلن گریل نداره تو دیجی کالا ...

نه دقیقا همین بود دفترچه هم نداشت نمایندگیم زنگ می زدم درست جواب نمیدادن اخر سر یکی از خوده نمایندگی بهم گفت این مدلمون اصلا برنامه پخت نداره ولی به اسمه برنامه دار می فروشن اکی دنبالش نرو من خیلی باهاش درگیر بودم برای پیتزا می خواستمش

نه دقیقا همین بود دفترچه هم نداشت نمایندگیم زنگ می زدم درست جواب نمیدادن اخر سر یکی از خوده نمایندگی ...

ای بابا پس چرا انقد گرونه؟ 

یعنی ب نظرت بفروشم بهتره؟ 

شما الان چی خریدین؟ 

راضی هستین ازش؟ 

ای بابا پس چرا انقد گرونه؟  یعنی ب نظرت بفروشم بهتره؟  شما الان چی خریدین؟  راضی ه ...

اگه دیجی رو ببینی جز قیمتای خیلی مناسبه الان خوبا ۱۱ به بالان

من همون پارسال فروختمش جاش زیگما گرفتم توکار البته خیلییی راضیم

2706