عنوان

فکر میکردین الان زندگیتون اینطور باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4715 بازدید | 212 پست
عزیزم اخلاق تو زندگی خیلی مهمه،از هر چیز مهمتر اخلاق هست،پیشنهاد میکنم پیش یه مشاوره خوب و با خدا بر ...

ممنون فدات شم . آره اگه نخواد جدا شه حتما مشاوره میرم . فقط مشکل اینجاس فرصت جبران و ثابت کردن خودمو بهم نمیده . 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

تا قبل ازدواج تصوراتم از جنس مذکر در حد مرام و مردانگی یه مرررد واقعی بود

از اول ازدواج تا الان از هر چی جنس مذکره متنفر شدم و تصوراتم از واژه ی مرد به هم ریخت.

قبلا فکرمیکردم همه مردا مَردن.

حالا ایمان پیداکردم هر مردی مرد نیست.اکثرا فقط نَرَن

بعضی سختیا آدم رو قوی نمی کنن،پیر می کنن!!!حناجان سابقم.قطع دسترسی شدم
نه پولداریم،نه بچه هنوز،نه زندگی با آرامش همش دعوا،امروز یکی رو دیدم واقعاهمشو داره فقط حسرت خوردم،د ...

تن سالم رو داشته باشی کافیه

بترس ؛ بترس از کسی که سکوت کرد وقتی دلش رو شکستی و اون تمام حرفاشو به جای تو فقط به خدا زد ؛وخدا خوب گوش کرد و خوب به یادش میمونه آنچه رو که گوش کرده از کسی که قلبش رو شکستی و خواهد رسید روزی که خداوند تمام اون حرفا رو سر تو فریاد بزنه و اونجاست که تو نمیتونی پاسخی بدی و تو اونروز رو درک خواهی کرد...
ممنونم پناه برخدا . اگه زندگیم درست شد دیگه هیچوقت خرابش نمیکنم . خوشی زیادی زد زیر دلم شوهرم بهترین ...

عزیزم معلومه خیلی غصه داری ولی ببین سرزنش کردن کاری درست نمیکنه همین که درس بگیری از کارت کافیه و ثدم بعدی که کمی سخت تره پذیرش اشتباهت و تلاش برای جبران اونم از راه عاقلانه ان شالله بتونی همه چیو درست کنی و به زندگیت برگردی 

دل شکسته ای برای منم دعا کن 

ایشالا  سلامتیتو بدست میاری 💕

خدا کنه ممنون😔 دعام کن 

بترس ؛ بترس از کسی که سکوت کرد وقتی دلش رو شکستی و اون تمام حرفاشو به جای تو فقط به خدا زد ؛وخدا خوب گوش کرد و خوب به یادش میمونه آنچه رو که گوش کرده از کسی که قلبش رو شکستی و خواهد رسید روزی که خداوند تمام اون حرفا رو سر تو فریاد بزنه و اونجاست که تو نمیتونی پاسخی بدی و تو اونروز رو درک خواهی کرد...

اتفاقا من از اون ادمام که از هرچی بترسم سرم میاد 

دوران مجردی همش میترسیدم ازدواجم خوب نشه و همسرم خوب درنیاد،،همیشه استرس و ترس و نگرانی داشتم از آینده و ازدواجم 

آخرش هم همونی شد که فکر میکردم ،،دقیقا هموووون

مرسی😍 بله همش از لطف خداست خدایی که جوابمونو میده🥰

دائما شکر کن که خدا نعمتهات را بیشتر کنه،ان شاءالله همیشه مثل الآن شاد و موفق باشی

یا امام حسین سه سال بود این موقعها کارهام را میکردم واسه سفر به بهترین نقطه دنیا،چه سخته که امسال اربعین ندارم،تو را به سه ساله ات قسم میدم برام پدری کنی و از خدا بخوای بهم یه بچه صالح و سالم بده و سال دیگه بیارمش پابوست،اگه امضام را خوندید دعام کنید🥺🥺
ممنون فدات شم . آره اگه نخواد جدا شه حتما مشاوره میرم . فقط مشکل اینجاس فرصت جبران و ثابت کردن خودمو ...

عزیزم اگرم خواست حتی خدایی نکرده جدا بشه،باز هم قبلش برُ پیش مشاوره خوب و با خدا،شاید اونا بتونن کمکت کنن که چه طوری دل همسرت رُ بدست بیاری،عزیزم تاکید میکنم مشاوره خوب و باخدا،نه هرجایی. 

2706