2726
عنوان

فکر میکردین الان زندگیتون اینطور باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4715 بازدید | 212 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من زندگیم عالیه هیچوقت فکرشو نمیکردم اینجوری باشه  همیشه به یه زندگی بد فکر میکردم اما الان م ...

وااای خدا را شکر چقدر خوبه بین این همه شما راضی هستی

یا امام حسین سه سال بود این موقعها کارهام را میکردم واسه سفر به بهترین نقطه دنیا،چه سخته که امسال اربعین ندارم،تو را به سه ساله ات قسم میدم برام پدری کنی و از خدا بخوای بهم یه بچه صالح و سالم بده و سال دیگه بیارمش پابوست،اگه امضام را خوندید دعام کنید🥺🥺
خیلی هم خوب نیست ادم باید همیشع گذشتشو بزار تو ویترین ک بدونع چی بود و چی شد اما نشکافع  اعتقا ...

خوبه درس بگیره ولی همش جلو چشته باشه دیوونه میشه

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2728

چقدر حجم پیام های منفی زیاده 

چرا هیچ کس از جایی که هست راضی نیست؟

این خصلت انسانه به نظرم همه ما مشکل داریم همه ما امتحان میشیم اصلا دنیا دار مکافاته یکم توکل توسل به خدای مهربون میتونه کم کنه غم های زندگی رو 

دیگه فایده نداره خسته شده از رفتارای گذشته ام خیلی اذیتش کردم الان دیگه اون کوتاه نمیاد

تا میتونی نذر کن , دعا کن , به مو میرسه پاره نمیشه

مطمینم

خیلی از خدا بخواه

خدا عشق بین زنو شوهر راخیلی حرمت داده , ان شالله جدا نمیشید

بخاطر اخلاق بیهوده من تو گذشته 

خوب غرورت را زیر پا بذار برو جلو قربون صدقه اش برو ازش یه فرصت دیگه بخواه، نذار زندگیت بپاشه،واسطه بفرست یه کار بکن یه فرصت دیگه به هم بدید

یا امام حسین سه سال بود این موقعها کارهام را میکردم واسه سفر به بهترین نقطه دنیا،چه سخته که امسال اربعین ندارم،تو را به سه ساله ات قسم میدم برام پدری کنی و از خدا بخوای بهم یه بچه صالح و سالم بده و سال دیگه بیارمش پابوست،اگه امضام را خوندید دعام کنید🥺🥺
خوبه درس بگیره ولی همش جلو چشته باشه دیوونه میشه

دیوونع نمیشی گفتم کنکاش نکنع 

من خودمم با اونا دفن کردم 

از ادمایی ک خودشونو گم میکنن بدم میاد

حرفام شاید گنگ باش برات یا بگی دار شر میگ زیاد هم کلام نشو بام😄

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2706