2737
2734

عجیییب دلم یک پنجره می خواد که ازش نور آفتاب بیافته روی گلهای قرمز قالی... یه قالی که چشمات برقصه روی طرح هاش... در کل تو مود تم سنتی هستم. از این فرشهای پتینه تک رنگ جدید هم خوشم میاد منتها کودک درونم زبون نفهمه! هی می گه هریس، هریس، هریس، نیگا چه نازه، ببین چه خوش رنگه... البته جغد درونم هم می گه خاک عالم شبیه خونه نه نه بزرگا، ببین چه این تک رنگا شیک هستن، اینا مدن. و در کل الاغ درونم هم علاقه خاصی به ترکیب بندی رنگهای مکمل مثل سبز و قرمز داره... شوهرم گفته میخرم اما قسم خورده که خونه مون میشه عین خونه مامان بزرگا و فرشه را عوضش هم نمی کنم دیگه خود دانی 😁😎😐 الاغ درونم را دوست دارم امیدوارم برنده بشه 😁

💖 گر نگهدار من آن است که من می دانم، شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد 💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جالب نوشته بودی..... الاغ درونتو عشقه

دین من عقلمه... خدای من قلبمه...ادمه معتقدی نیستم.. هرچی که از نظرمن منطقی وعاقلانه اس ومیتونم با عقلم قبولش کنم بهش ایمان دارم به چیزایی که تحمیل شده و منطقی نیست ایمان ندارم.... خدای من تو قلب و وجدانمه.... بهشت وجهنم تو همین دنیاست... هرکارخوب وبدی کنید نتیجه شو همین دنیامیبینید...دوری از  تهمت ودروغ وغیبت نمازه منه... حلال وحرام هم روزه من....❤️
2738
ما هم فرشامون قرمزه هر کی میاد خونمون میگ آخیش روحم تازه شد

همین دنبال همین آخیش هستم، پوسیدیم تو خونه کوفتی

اتفاقاً فرش قرمز هریس خیلی خوشگله، ولی با مبل یشمی بد میشه، رو رنگ مبل تجدید نظر کن

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
تو مایه های سبز مات  

سبز و قرمز رنگ شاده خونتون پر انرژی میشه یه عکس تو اینستاگرام دیدم دکوراسیونش قشنگ بود

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   
منم با شوهرت موافقم😐

تقریبا همیشه همه با اون موافقن 😎 آخرشم مجبورم یه اتاق شبیه اتاق مرحوم فروید برای خودم درست کنم و بقیه خونه را بسپرم دست اون 

2706