2733
2734
عنوان

دلم برا شوهرم میسوخه😭من خیلی بد اخلاقم

| مشاهده متن کامل بحث + 1024 بازدید | 52 پست
قهر کردنای بی دلیلم رو چکار کنم

من همه ی این اخلاقیات شمارو داشتم الان خداروشکر خوبه خوبم و آقامون یکم از دست کارام راحت شده .شوهرم از قهر متنفره و بعد از هر نوع قهر و دعوایی به هیچ وجه نمیزاشت قهر بمونیم برعکس من که میخواستم با قهر تلافی کنم.

فقط فقط و فقط باید ابتدا جسمتو درمان کنی روانپزشک و همینطور طب سنتی برای اصلاح مزاج و....تمرین برای آرامش‌.

طعم شیرین مادر بودن 💝💝💝💝خدایا شکرت
وای جدی 

اره الانم ۵ ماهه از هم جداییم مایی که یک ساعت طاقت دوری همو نداشتیم ۵ ماهه کنار هم نیستیم . قراره جدا بشیم الانم داریم بهم پیام میدیم چشام نمیلینه اینقد گریه کردم . هنوز دوسش دارم نباشه میمیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توقعاتتو بیار پایین فک میکنم ازونایی باشی ک انتظار داری بقیه خودشون بفهمن چته یکم سعی کن بیشتر حرف ...

اره راس میگی من فقط قهر میکنم انتظار دارم خودش بفهمه😐

واقعا دلم بیشتر سوخید الان

هر جا تاپیک دوست پسر ببینم گزارش میزنم ، بذار بگن افکارم پوسیده ست ، اما من دختری ام که تمام زیباییم و محبتم و احساسم رو فقط و فقط خرج همسرم میکنم نه یه پسر غریبه که معلوم نیس تهش بیاد منو بگیره یا جداشیم و همش بترسم مبادا ازدواجم رو به هم بزنه (کم نبودن این تاپیک ها و اینجور موارد)  ، گاهی افکار پوسیده بهتر از روغنفکریه !یادتون نره ما تو ایران زندگی میکنیممممم
من روانپزشک رفتم ، دکتر گفت عوارض داروها کم هست یعنی فایده اش از ضررش بیش تره ، الان هم ماشاالله عال ...

خدا روشکر

خواهرم زیر نظر روانپزشکه دارو مصرف می کنه چند ساله هربار دکتر داروهاشو کم‌ میکنه اخلاقش بد میشه خیلی دوباره دوز داروها رو زیاد می کنه تاوقتی دارو میخوره عالیه ولی میگه خسته شدم چقد دارو بخورم مجردم هست خواستگار زیاد داره ولی بخاطر دارو مصرف کردنش رد می کنه یا به طرف میگه اونا قبول نمی کنن

🥰🥰😇😇😇
2731
اره الانم ۵ ماهه از هم جداییم مایی که یک ساعت طاقت دوری همو نداشتیم ۵ ماهه کنار هم نیستیم . قراره جد ...

ای بابا 

امیدوارم برگردی سر خونه زندگیت

هر جا تاپیک دوست پسر ببینم گزارش میزنم ، بذار بگن افکارم پوسیده ست ، اما من دختری ام که تمام زیباییم و محبتم و احساسم رو فقط و فقط خرج همسرم میکنم نه یه پسر غریبه که معلوم نیس تهش بیاد منو بگیره یا جداشیم و همش بترسم مبادا ازدواجم رو به هم بزنه (کم نبودن این تاپیک ها و اینجور موارد)  ، گاهی افکار پوسیده بهتر از روغنفکریه !یادتون نره ما تو ایران زندگی میکنیممممم
اره راس میگی من فقط قهر میکنم انتظار دارم خودش بفهمه😐 واقعا دلم بیشتر سوخید الان

مردا ذهن خون نیستن از غیبم خبر ندارن بدبختا 

به نظرم باید ادم با سوادی باشی یعنی منظورم سواد اجتماعیه 

یکم کتابای روانشناسی‌و‌خود شناسی بخون خیلی بهت کمک میکنه

پشت هر دختر قوی🤷🏻‍♀️———>هیچکی نیس😏خودشه😎👑
2738
ممنونم مرسی. اینو گفتم که مراقب خوشبختیت و اخلاقت باشی خدای نکرده مثل من نشی کاش خوش اخلاق بودم

اخه حیفه با بچه ...😔

خدا کمکت کنه

منم سر شوهرم فریاد میکشم و واقعا اخلاقم بده زودی ازم دلزده میشه خدایا کمکم کنن

دوست دارم مامان بشم🥺❤میشه دعام کنی🌙خداجــونم شڪــرت تو بهتـــرین رفــــق منـے🌱🌿🌎با من بی ادبی حرف نزنید🤗منو تگ کنید تو تپیکای خوب و انرژی +  دیگه وارد تاپیڪ خیانت و مادر شوهری نمیشم...اگه دیدید هستم تذڪر بدین حتما😘 برای حاجات دلم یدونه صلوات میفرستید؟؟؟من تا پایان تیکر یه خانوم فعال 👮‍♀️پرانرژی💃 جذاب 👸و خوش اخلاق و آروم خواهم شد😘🤩باردارنیستم ولی آرزو  دارم یه مامان جذاب و آروم و با حوصله باشم🥰😇متاهل و متعهد عاشق♥️این دو جمله تو ذهنتون باشه همیشه✔1️⃣صلاح مملکت خویش خسروان دانند2️⃣کم گوی و گزیده گوی چون دُر.......تا جملات زیبای بعدی بدرود
استرس ندارم  افسردگی رو نمیدونم والا  خل شدم

میدیشن انجام بده واسه  من جواب داد  ارم شدم واحساس  آر مش میکنم  قبلان  خیلی اعصابی  بودم 

مجردم  😉 ۷۵بودم 🥴🥴وزنم ۵۵ باید بشم(۶۸/۲۰) 🙃(۶۸/۸۵)🙂(۶۸/۳۰) 🙂(۶۷/۶۵)🙂 (۶۶/۶۵)🙂(۶۵/۱۲)🙃(۶۲/۸۵)🙂         🧡🧡👈💙💙💙
 یعنی واقعا باید دارو بخورم؟ 😐😁 خل شدم رفت 

دارو ۶ ماهه اس معمولا" حال ادم بعد ۶ ماه خوب میشه، نیاز باشه دوباره ۶ ماه دیگه تکرار می کنه، از دارو خجالت یا ترس نداشته باش، نصف دنیا با داروهای ارام بخش ظاهر و باطن شونو حفظ می کنن، منم وسواس دارم دارو می خورم

تعجیل در فرج امام زمان (ع) صلوات. خدایا نایب به حق امام زمان و زعیم شیعه امام خامنه ای عزیزم رو تا ظهور حجت در پناه خودت حفظ کن و دشمنان کشورم رو یا هدایت کن یا نابود. خدایا منو تو ظهور امام زمانت سهیم کن، آرزومه دنیای بعد از ظهور حجتت رو ببینم ان شاءالله   
2706