2733
2734
عنوان

پلی کیستیک

88 بازدید | 15 پست

دکتر بهم قرص ضدبارداری داره و من الان دارم بسته ی سوم رو میخورم.هیچ تغیرات مثبتی نداشتم نه ریزشم کم شده .پریودامم بهم ریخته و خیلی کم شده.اینا عادیه؟؟؟تا کی باید مصرف کنم تا بهم سازگار بشه؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
یعنی ریزشمم قطع میکنه؟

من ریزش نداشتم اونموقه ولی بعد قطع قرص شروع شد ریزشم در حد ۳۰۰تار بیشتر

الان ۵ماهه درگیر ریزش موهامم

من جوش داشتم ک عالی بود باهاش منظمم کرد پریودو

2738
من ریزش نداشتم اونموقه ولی بعد قطع قرص شروع شد ریزشم در حد ۳۰۰تار بیشتر الان ۵ماهه درگیر ریزش موهام ...

ببین رزماری رو گیاهشو بخر خشک کردش رو دم کن بعد ابش رو هر روز اسمری کن به موهات.و نیاز به شستن نداره ریزشتو کم میکنه 

ببین رزماری رو گیاهشو بخر خشک کردش رو دم کن بعد ابش رو هر روز اسمری کن به موهات.و نیاز به شستن نداره ...

مرسییی عزیزم حتما امتحان میکنم 

خدا کنه درستشه

روش دیگ ای برا استفادش نیس؟موثرترین؟

بعد عطاری ها دارن؟

مرسییی عزیزم حتما امتحان میکنم  خدا کنه درستشه روش دیگ ای برا استفادش نیس؟موثرترین؟ بعد عطار ...

والا من الان هشت ماهه گرفتار ریزش وحشتناکم انقدر بد که موهام که تا کمرم بود یه خرمن بودو با ماشین زدم .هر چی بگی تا الان امتحان کردم.انواع قرصو مکمل .انکاع ماسکا و قهوه و همه چیز فقط این یکم ریزشمو تا الان کم کره که انشالله به مرور قطعش کنه.من خیلی بد ریزش دارم 

والا من الان هشت ماهه گرفتار ریزش وحشتناکم انقدر بد که موهام که تا کمرم بود یه خرمن بودو با ماشین زد ...

وای چقد خوب امیدوار شدم

بخدا منم همه کار کردم همش میریزه

مزوتراپی هم شنیدم تاثیر نداره 

هیچ راهی برام نمونده 

علتشم مشخص نیس تنبلی تخمدان داشتم ی زمانی خوب شده و اونموقه اصلا ریزش هم نداشتم

وای چقد خوب امیدوار شدم بخدا منم همه کار کردم همش میریزه مزوتراپی هم شنیدم تاثیر نداره  هیچ ...

دکتر پوست رفتی؟؟؟بهت امپول بیوتین و بپانوکس بده اگه تنبلیت خوب شده که نباید بریزه

چطوره تنبلیت خوب شد؟

دکتر پوست رفتی؟؟؟بهت امپول بیوتین و بپانوکس بده اگه تنبلیت خوب شده که نباید بریزه چطوره تنبلیت خوب ...

اره اینارو استفاده کردم سیستئن تونیک ویتامین همچی

خوب نشدم

تنبلی رو نمیدونم مشکوک بودم عقب میوفتاد پریودم و خون ریزیم کم بود و جوش هم زیاد میزدم ینی وحشتناک ولی تو سونو چیز خاصی نشون نداد

سیپرترون خوردم خوب شد این چیزا

اره اینارو استفاده کردم سیستئن تونیک ویتامین همچی خوب نشدم تنبلی رو نمیدونم مشکوک بودم عقب میوف ...

احتمالا از سیپروترونه که ریزش گرفتی من خوردم ریزشمو کرد روزی 500 تا 

2706