2726

واقعا شما باشید چ‌رفتاری میکنید؟؟

یه دخترخاله دارم بارفتاراش عذابم میده، باهام رقابت میکنه

مثلا میخواستم باگیتار همسرم برم کلاس، دو هفته قطع‌رابطه کرد باهام، فهمیدم گیتارخریده کلاس میره😳😳

واقعا چقد زشتهههههه

دختـرے در مـن ساز امیـدوارے مینوازد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حسودا خودشون حالشون بده .من کاری نمیکنم دیگه ‌.به حال خود رها میکنم 😂

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

بی توجهی اونا خودشون ثابت میکنن ک چقد حقیر هستن ، و اینکه خوشحال باش مرجع تقلیدشی خخخ 

یه چیزایی رو نباید فهمید،ندونستن آرامش داره🖤  🍃🍃🍃🍃همه چی به وقتش قشنگه...💕💕                    هار بودن افتخار نداره .. با احترام جواب بدین...خارهاتونو فرو نکنین ما بازم میفهمیم خار دارین خارپشتای آفریقایی(معذرت از دوستای با فهم و شعور....مخصوص یه عده هاره)🙂💫

هیچ 

ولی آمار کار و تحصیلمو نمیدم بهشون

و میپیچونمشون 😜

برن تو خماری 

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
حسودا خودشون حالشون بده .من کاری نمیکنم دیگه ‌.به حال خود رها میکنم 😂

حال ما رو هم خراب میکنن، وقتی از دهن یکی دیگه شنیدم ب این سرعت گیتارخرید رفت کلاس دنیا رو سرم انگار خراب شد

دختـرے در مـن ساز امیـدوارے مینوازد...

اصلا محلش نزار وفقط وقت وانرژیتو بزار برا خودت و زندگیت بزار اون حالش بدشه که همش فکروخیالش دنبال این واونه چون ادمای حسود مدام استرس دارن وفکرشون خرابه شما از زندگیت لذت ببر و وارد رقابت باهاش نشو اصلا

وای من امروز اول صبحم و با خبرای خیلی بدی شروع کردم یه خانواده تو فامیل مون بی نهایت به خانواده ی ما و خصوصا شخص من حسادت میکنن 

نماز صبح زدم زیر گریه گفتم یا حضرت رقیه مارو از دست این خانواده نجات بده بخدا تمام ۲۰ و اندی سال زندگیم رو با اینا درگیر بودیم😔😔😔😔😔 قطع رابطه میکنیم باز در اون حال هم کاراشون و ادامه میدن 

خوشا به بخت بلندم که در کنار منی  
حال ما رو هم خراب میکنن، وقتی از دهن یکی دیگه شنیدم ب این سرعت گیتارخرید رفت کلاس دنیا رو سرم انگار ...

خب بره .آسیبی نداره به شما عزیزم که ...

زندگی خودت را بکن .پس شما هم باهاش رقیبی با این حساب🙏

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2706