عنوان

تا الان ده تا کرم انداختم دور😶

707 بازدید | 45 پست

من عاشق آرایش و لوازم آرایشم ولی هرچی کرم گرفتم انداختم گوشه کمد یه هفته پیش گول خوردم کرم دوسه خریدم ۵۰ اصلا باهاش مشکلی نداشتم خوب میخوابید و تقریبا سبک بود ولی همه میگفتن فیکه و فلان و خیلی گرون تر باید باشه...ترسیدم منم پوستم خیلی حساسه 

حالا ی کرم مارک ایرانی میخوام بخرم ک قیمت مناسب باشه و مهم تر از همه صورتم جوش نزنه توروخدا از تجربه هاتون بگید فقط ملاکم جوش نزدنه😢 کالیستا خوبه؟

😎😎😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دقت کن روش نوشته باشهnoncomodogenic

خارجی هم باشه

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

فکرکردم میگی کرم🐛

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

هیچوقت هیچوقت فیک نخر پولتون نمیرسه ایرانی اصل بخرید دو سه معلومه ۵۰تومن بیستره خوب کردی انداختیش آشغالی

کرم چی میخای کرمپودر؟نرم کننده؟،لوسیون چی

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
2706