2737
2734
عنوان

خوابام خیلی درست در میاد😐😐😐

480 بازدید | 57 پست

دیشب خواب باغ عموم اینا رو دیدم بعدشم خواب دیدم رفتم فروشگاه یه پفک لینا خریدم😐

امروز عصر با مامانم و خواهرم رفتیم بیرون مامانم گفت بریم یه سر به باغ بزنیم رفتیم دقیقا از کنار باغ عموم رد شدیم عمومو دیدیم که داشت کار میکرد دقیقا مث تو خوابم 

برگشتنی هم رفتیم فروشگاه من چشمم به پفک لینا خورد خریدم آوردم تو خونه یادم افتاد اینو من تو خوابم دیده بودم😐😐😐

درحالیکه چندان پفک خور هم نیستم که فکرم مشغولش با‌شه

خوابام همیشه مو به مو اتفاق میفته

خواب شوهر آینده مم دیده ام😁

ایشالا اینم تعبیر بشه🙈

در باور عشق و شناخت حقیقت آن مرد ممکن است فریب بخورد اما زن... زن حقیقت عشق را زود تشخیص میدهد، با حس نیرومند زنی👠 و اگر دبه درمی آورد از آن است که عشق هم برایش کافی نیست اون بیش از عشق میطلبد: جان تو را⚰️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
میشه به من فکر کنی تا خواب منو ببینی کلافه شدم شکستم بدبخت شدم مردم  ای خدا😔😔😭

خدا نکنه عزیزم

ایشالا گره زندگیت باز بشه

منم تو شرایط سختیم

در باور عشق و شناخت حقیقت آن مرد ممکن است فریب بخورد اما زن... زن حقیقت عشق را زود تشخیص میدهد، با حس نیرومند زنی👠 و اگر دبه درمی آورد از آن است که عشق هم برایش کافی نیست اون بیش از عشق میطلبد: جان تو را⚰️
شوهر آیندت چطور بود؟🤪

یکی از آشناهامونه و سنش از من خیلی بیشتره اصلا وقتی بیدار شدم کپ کردم سر سوزنی من به ایشون فکر نمیکردم 

باشخصیت و پول‌داره ولی

نمیشه الان به خدا بگی خواب منو ببینی بدبخت شدم من شکستم بیچاره شدم  خواهش میکنم 😔😔

وضو دارم

دعات میکنم

خدایا مشکل این بنده تو حل کن گرفتاره بنده خدا❤️🦋

خواهرم برای من خواب دید چادر خوش رنگ سر کردم چندوقت بعد خواستگار اومد .

منم همش خواب النگو میبینم که تعبیرش شوهره 

2706