2733
2734
عنوان

اونایی که شوهر قهرو دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1291 بازدید | 104 پست
عزیزم....ناراحت شدم... آره میفهمم چی میگی آدم تو سختیا بزرگ میشه.دلش سنگ میشه

اوایل ازدواج جواب هیشکی رو نمی تونستم بدم.هر کی هرچی می گفت به پهنای صورت اشک می ریختم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوایل ازدواج جواب هیشکی رو نمی تونستم بدم.هر کی هرچی می گفت به پهنای صورت اشک می ریختم.

آره خیلیا اینجوری هستن وقتی واردزندگی میشی خیلی بزرگترمیشی.بیشترکوتاه میای.کمترغصه میخوری ومیتونی ازحق خودت دفاع کنی البته همشم نسبیه

بی عشق جهان یک چرخش بی معنی ست💑
2728
وای عزیزم خنده م گرفته ازحرف زدنت ببخشی

نه بابا این چه حرفیه خودمم خنده ام میگیره بخدا یه بار بعد بحث کردن جوری گریه کرد من شرمنده شدم چون اشک چشمم نمیومد همراهیش کنم اب دهن میزدم به چشمم

نه بابا این چه حرفیه خودمم خنده ام میگیره بخدا یه بار بعد بحث کردن جوری گریه کرد من شرمنده شدم چون ا ...

ای خدا ازدست تو😂😂😂خب احساساتیه.منم شوهرم الان یه آهنگ غمگین گذاشته من اینجا کر شدم...ازاینا که هی آاااااای داره😂😂😂مخم پوکید

بی عشق جهان یک چرخش بی معنی ست💑
2738
منم بعد ازدواج خعلی تغییر کردم.اونقد بلا سرم اوردن که یکهو انگار بزرگ شدم

یاد خودم افتادم..

شوهر منم وحشتناک قهر قهرو یکچیزی اصلا ناجور.لوس.با مادرش حرف میزد تلفنی نگفتم سلام برسون امروز من با مامانم حرف زدنی اونم نگفت به مادرت سلام برسون .خنده ام گرفته بود خواستم بگم مادر من مثل فرشته دورت میچرخه یکی از کارای مادرت در حق من کافی بود صد سال باهاش حرف نزنم

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
دیگه فوتبال تموم شده آهنگ غمگین گذاشته صداشو تآخر زده بالا.بیچاره همسایه ها

دارهوبهت میگه بیا 

خدایا شکرت بخاطر پسر گلم...و همسر خوبم...همیشه دوست دارم بانظراتم بقیه رو خوشحال کنم و واقعا کمک کنم.امیدوارم بتونم اینکارو براتون بکنم
2706