2726

همسن منه ولی چقدر دغذغه نداره😔من هرچی میخوام بخرم از یه ماه قبلش کلی نقشه میکسم و ذوق میکنم و پول جمع میکنم آخرسم مامانم میاد میگه وایی اینو که داری و میزنه توی ذوقم.واقعا دخترای همسن خودمو که میبینم اتقدر راحت دارن زندگی میکنن جیگرم آتیش میگیره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اومدم ناراحت باشم کلی به جاگیر خندیدم ببخشید

تکیه کردم بر وفای او غلط کردم ،غلط..باختم جان درهوای او غلط کردم ،غلط                              عمر کردم صرف او فعلی عبث کردم ،عبث.. ساختم جان را فدای او غلط کردم ،غلط                        دل به داغش مبتلا کردم خطا کردم ،خطا..سوختم خود را برای او غلط کردم ،غلط...                                       از برای خاطر اغیار خارم میکنی...من چه کردم کین چنین بی اعتبارم میکنی...روزگاری آنچه با من کرد استغنای تو..گر بگویم گریه ها بر روزگارم میکنی...    

عزیزم،،ناراحت نباش ،اکثرا مثل شما هستن،ما متاهل ها وبچه دارها که دیگه بدتر،سالی یه بارم نمیتونم لباس دلخواهمو بخرم...

نه ماه انتظار و یک عمر نگرانی،حس ازاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن ،بزرگترین ایثار یک زن است...
2706