2737
2734
عنوان

از لج جاریم ۶سیخ کباب خوردم با دوکاسه ماست

| مشاهده متن کامل بحث + 111366 بازدید | 202 پست
منو شوهرمم پشت سر هم چهار پنجتا شهر رفتیم ماه عسل برگشتنی من کلی شامپو اوردم از هتلایی که رفتیم ما ...

منم میارم چرا ک ن من حتی لیموهایی ک تو مسافرت میدادن تو هتل دوکیلوشده بود اوردم خونه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا واسه چی با کباب خوردنه تو لجشون بگیره؟ یکم‌توضیح بده

اخه هرجا می ریم باهم مثلا صاحب خونه میگه بمونیین جلو همه ضایعم می کنه می گه وا می خوای توهم بمونی حالا خودشم مهمونه ها 

دوستانی که اسم کاربریم رو می پرسین هرچی زدم گفت تکراری لیوه رو زدم‌ ثبت شد ....لیوه یعنی دیوانه 
2728
واییییی واسع جاریم که قهر کرده  تعریف کردم گفت دارم غش می کنم از خنده گفتم سرمو انداختم پایین ف ...

🤣🤣🤣🤣 جان من بگو الکی میگی 

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
2738
یادمه ک تاپیک زده بودی خب خداروشکر 

اره سر اونم چه مکافاتی داشتم تو سه روز دوکیلو خرما از من خورد 😂

دوستانی که اسم کاربریم رو می پرسین هرچی زدم گفت تکراری لیوه رو زدم‌ ثبت شد ....لیوه یعنی دیوانه 
ن بجان دخترم‌

میشه بگم تو روحت یا زوده هنوز ؟؟ 😁😁😁😅😅😅😅

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
کاری ک میکنی اینه  کباب میخری مادرشوهرت رودعوت میکنی با مخلفات میدی بهش بخوره

دیشب مهمونم جان دخترم البته من جوج دادم خورد تازه ی فصل هم دخترم رو زد مزاحم خوردنش شد صبم اومد ناشتا خورد رفت 

اخه هرجا می ریم باهم مثلا صاحب خونه میگه بمونیین جلو همه ضایعم می کنه می گه وا می خوای توهم بمونی حا ...

خب توهم داعم لفظ هایی درموردش بگو‌که خراب بشه

مثلا بگو نه مگه من گشنمه ام

یا جلوش به شوهرت یا بچه ها بگو اینکارارو میکنین میگن خونه باباتون‌گشنکی‌کشیدین... از این جور حرفا

یکاری کن ک از رفتاراش خجالت بکشه

نه اینکه مثل اون‌بشی

اون‌اگه رفتارش‌درست بود پشت سرش حرف نمیزدن

واییییی واسع جاریم که قهر کرده  تعریف کردم گفت دارم غش می کنم از خنده گفتم سرمو انداختم پایین ف ...

چقدم خوشحالی مثل نخوردها رفتارکردی چ ذوقیم میکنی😞

کاربری پنجممه ک درست کردم. نی نی یاااار ۵ بامن مشکل داری عااایااا.؟؟؟؟😑
2706