2733
2734
عنوان

یک سوال در مورد دانشگاه

211 بازدید | 17 پست

سلام

من دهم ریاضی هستم.

میخوام رشته برق قدرت برم.چون خیلی دوست دارم.

در ضمن،پسر هستم.

میخوام دانشگاه آزاد برم.دانشگاه غیر دولتی. 

سقف رتبه قبولی در رشته برق در دانشگاه آزاد کرج یا تهران چند هزاره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من انسانی بودم تاپ ترین رشته انسانیو رفتم 

کرج با رتبه 20 هزار

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 
2731
2738
😑بچه ها کسی میدونه کد پیام نورو از کجا باید پیدا کنم

تو سایت سنجش دفترچه انتخاب رشته بدون ازمون رو دانلود کنین

کد تمام پیام نورا هست

کاربر پسر ‼‼ از یک دی نه پست نه تاپیک 😐👊 امشب شکستم .... 🖤💔 نمیتوتم درخواست قبول کنم شرمنده ام ....
خب اون بدون ازمونه  من میخوام با ازمون پذیرش شم

اگه پیام نور با ازمون میخواید انتهای دفترچه انتخاب رشته با ازمون هست

انتهای انتهای دفترچه اون اخر

کاربر پسر ‼‼ از یک دی نه پست نه تاپیک 😐👊 امشب شکستم .... 🖤💔 نمیتوتم درخواست قبول کنم شرمنده ام ....
اگه پیام نور با ازمون میخواید انتهای دفترچه انتخاب رشته با ازمون هست انتهای انتهای دفترچه اون اخر

متاسفانه پذیرش ندارن

شما اطلاع دارید ک من میتونم همزمان با انتخاب رشته روزانه میشه بدون ازمون پیام نور ثبت نام کنم؟

متاسفانه پذیرش ندارن شما اطلاع دارید ک من میتونم همزمان با انتخاب رشته روزانه میشه بدون ازمون پیام ...

منظورتون تحصیل همزمان در دو رشتس؟؟؟

ببنید تو بعضی سایتا نوشته که میتونید با اجازه دانشگاه مبدا و مقصد این کارو انجام بدین ولی من چند روز پیش از دانشگا پرسیدم گفتن این کار غیرقانونیه و نمیشه انجام داد

2706