2737
2739
عنوان

دوست شوهرم سوتی داد

| مشاهده متن کامل بحث + 43567 بازدید | 379 پست
ممکنه ازذهن تخیلی کسی این تاپیک تراووش کنه ولی مگه دوستان ندیدید ازاین موضوعها؟ مگه تواطرافیان ندید ...

کاملا درسته.

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی عزیزم‌ تاپیک قبلی ها رو خوندم با اون موردای که اونحا گفتی و حرفای امشب که اینجا گفتی مطمئن باش دختر عمو رو صیعه کرده ببخشید اینطوری راحت گفتم 

انقدر ساده نباش یه زن محکم قوی باش پی قضیه رو بکیر رسواش کن اون زنه رو جر بده یه حا گفتی خانوادت هم حامی نیستن پس با این وحود باید به هر شکلی شده زتدگیت نگه داری بنطرم ساده زود باوری که شوهرت راحت سرت شیره میماله مردی که شب خونه  نیاد فقط هفته ای یه شب مطمئن باش زت دوم داره مطمئنم شما رو محدود کرده خیلی شدید کنترلت میکنه شاید هر کاری اجازه نده شما انجام بدی یا رفت آمد هات محدود کرده که فقط چشم گوشت بسته باشه حرفای خودش باور کنی

یکی میشناسم مرد زن دوم داره لااقل هفته ای یه شب خونه نیس با این شرایط که کار خونه داره به زنش میگه اونحام 

خیلی ساده ای که هیج حرکتی نمیزنی انقدر ترسو نباش مرگ یبار شیون یبار یا رسواش میکنی که آبروی اون زنه میریزه حالش جا میاد یا اگه خبری نبود به خودش به همه ثابت میشه که یه زن داره که همه چی حالیشه هوای شوهرش داره نمیزاره کج بره

میدونم که مطمینی ولی بخاطر شرایطت محبوری کوتاه بیای ولی داری به خودت ظلم میکنی

بنطرم به پدر یا مادرش بگو 

خدایا شکرت که امسال شروع سال های خوب زندگیم بود همونی که دوست داشتم خدایا شکرت بخاطر سلامتی و ارامش اسایش زندگیم خدایا شکرت بخاطر سلامتی همسرم و موفقیت کارش خدایا شکررررت ....🌈🌱🌹🙏❤️میشه برای خونه دار شدنم صلوات بفرستید🏡🏡🏡
ممکنه ازذهن تخیلی کسی این تاپیک تراووش کنه ولی مگه دوستان ندیدید ازاین موضوعها؟ مگه تواطرافیان ندید ...

گاهی تواینجورمواقع انگارهمه چی دست به دست هم میده تونفهم باشی!

حالایاباورنکنی یابقول دوستان باورحقیقت ازخودحقیقت سختتره!

شایدواسه ایشونم همینه انگارخوابه یهویکی بیدارش میکنه...

هست دفاع نمیکنم ولی من خواهرخودم دقیقاًهمینطوربود توصفحات قبل توضیح دادم...

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2731
اگه یک درصد راسته ...بدونید که آیکیوت پایینه و مشکل  داری متاسفانه من خواهرانه بهت میگم یک فکری ...

تاپیکهای قبلیشو ببین موضوع حادتر از اینه که اسی میگه

الانم که جواب نمیده حتما شوهره مثل همیشه از دلش درآورده و با هم خوابیدن

آدمی که خوابیده رو میشه بیدار کرد اما اونی که خودشو به خواب زده نه متاسفانه 

دختر عموش طلاق گرفته تنها زندگی میکنه پدر و مادرش مردن 

تقصیر خودته دیگه یعنی چی!!اون شوهرته ها نه دوس پسرت!

شوهرمن از ساعت۹_۱۰دیر تر بیاد یه دعوای مفصل داریم،یعنی چی که تو خونه حوصلم سر میره؟مگه قراره شهر بازی باشه؟پس تو بوقی؟

نزار حوصلش سر بره دیگه،حتی اگه وضعشم توپ باشه همه چی که پول نیس

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
2738

اسی کجا رفتی ما اینحا داریم خودمون میکشیم تا بهت حالی کنیم نگو که از دلت دراورد نگو کوتاه اومدی

خدایا شکرت که امسال شروع سال های خوب زندگیم بود همونی که دوست داشتم خدایا شکرت بخاطر سلامتی و ارامش اسایش زندگیم خدایا شکرت بخاطر سلامتی همسرم و موفقیت کارش خدایا شکررررت ....🌈🌱🌹🙏❤️میشه برای خونه دار شدنم صلوات بفرستید🏡🏡🏡

خانوما من کاری ب استارتر ندارم ولی واقعا یه سری دخترا توشرایط بدی بزدگ شدن منم باورم نمیشد هنوز این خانواده هستن ولی هستن شرایط مرد سالاری و تحقیر جنس زن و از بچگی بهش یاد دادن هرچی مرد گفت و هرچه کرد حق اعتراض نداری تو زیر دست مردی و همین ک نونتو میده از سرت زیادیه و شاهد خشونت  پدرش و برادرش بوده برا همین نمیتونه ب شوهرش بگه چرا دیر ب دیر میاد خونه بخدا استارترو نمیگم در کل مثال میزنم نمیتونه بگه چرا پول بهش نمیده چرا رفیق بازه و خیلی چیزا ساکته چون یادش دادند ساکت باشه یسری زنا چون این شرایطو نداشتن فک میکنن همچین زنی تخیلیه ک هرچی مرد گفت اطاعت بی چون و چرا کنه

تاپیکاشم چاخانه تو یه تاپیک نوشته خواب بودم دستم خورد رفتم تو لایو با لباس خواب بودم صبح پاشدم دیدم تولایوم غمم گفتن چاخان نگو جواب هیچ کسم نداده   

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
خیلیامون همچین شرایطی رو داشتیم ببخشید خودمونو به خریت میزنیم و الکی دلیل میبافیم تا باور نکنیم کسی ...

من معمولا تاپیکای کسی رو ذخیره نمیکنم ولی صفحه ایشون رو سیو کردم و تاپیکاشو میخونم. واقعا کیس عجیبیه برای من. مثل مسخ شده ها رفتار میکنه. اصلا انگار عمق فاجعه براش مشخص نشده. شایدم شده و خیلی مستاصله. شاید چاره ای نداره و نوزادم که شده نور علی نور. باز با این وضعیت با این آقامیخوابه. قدرت نه گفتن هم نداره.

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
تاپیکهای قبلیشو ببین موضوع حادتر از اینه که اسی میگه الانم که جواب نمیده حتما شوهره مثل همیشه از دل ...

آره واقعا داشتم میخوندم ولی این هجم حماقت باور پذیر نیست برام این خانم یکم مشکل داره مرد مگه میشه دو تا خونه داشته باشه .زنم تا یکجایی تو سری خوره نه تا این حد .البته حرف شما سند خودش به خواب زده تمام

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
2706