1822
1823
عنوان

دوست شوهرم سوتی داد

42842 بازدید | 379 پست

شوهرم داشت با دوستش حرف میزد گوشیش روی بلندگو بود 

دوستش ازش پرسید کجایی ؟ 

شوهرم گفت خونه ام 

دوستش گفت خونه کدوم زن اولی یا دومی 

چند روزم هست ک شوهرم اسم منو اشتباه با اسم ی زنی دیگه صدا میکنه 

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1825

بسم الله 

شروع شد

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
علي❤️ ريدم به خودت و اخلاقت عن اقا😏                         من باردار نيستم😁اين تيكر براي رسيدن به هدفه شوميه كه تو سرمه😃ممنون ميشم برام دعا كني به چيزي كه ميخام برسم😅❤️😘

بی خیال بابا

ای موج پر از شور که بر سنگ سرت خورد                                            برخیز فدای سرت انگار نه انگار                                                فاضل نظری

جدی که نمیگی؟

هرگاه از خوبی‌ کسی صحبتی به میان آید دیگران سکوت می‌کنند ! و هرگاه از بدی کسی حرفی شود ، اظهار نظرها آغاز می گردد !! و آنها نمی دانند با اینکار خودشان را معرفی کرده اند و نه دیگری را ...//سال ۱۴۹۹ یعنی صد سال بعد ؛ هر آدمی که الان روی زمین زنده است زیر خاک دفن شده ...! قدر همو بدونیم🖤  //ممنون میشم اگه یه صلوات برام بفرستید خانوم گلها🥰😘//
1794

مردا زیاد از این شوخیا میکنن جدی نگیر

خدایا ....... داداشمو شفا بده 🤲الهم صلی علی محمد وال محمد🌹 خدایا به حق دل شکسته زینب به حق دستای بریده ابوالفضل کمک کن زودتر داداشم حالش خوب شه 🤲خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم صلوات بفرسته🙏🌹

😶😶😶😶😶😶😶

99/9/9فهمیدم باردارم خدایامرسی که مامان شدم💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖میشه برای حاجت دلم که مامان بشم یه صلوات مهمونم کنید.ممنون مهربونا💞💞💞💞💞💞💞
1899