2726
عنوان

حال مامانم خوب نیس اصن 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1139 بازدید | 56 پست
اخی  عزیزم شوهرت بهشون چیزی نگفت پس اخه خیلی کارش زشت بود

شوهرم اونجا نبود. میگفت خدا کنه مردمی که خوب نیستن بگیرن بمیرن تابقیه راحت زندگی کنن

خدایا میشه بغلمو بادستات پرکنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
با فاصله ۴ ماه  اولین بار آزمایشم مثبت شد  دومین بار سیتی اسکن ریه درگیر و یک هفته بیمار ...

حس بویایی وچشاييتون کامل رفته من دوهفته پیش دوسه روز تب کردم بعدش آزمایش چکار دادم گفت عفونت شدید ادراري دارم داروهاروخوردم تبم قط،شد اون چند روز خیلی وایتکس استفاده کردم حالا بوی وایتکس رو نمیفهمم ولی بقیه بوهارو میفهمم به نظرتون ممکنه کرونا گرفته باشم آخه هیچ علامت دیگه ای نداشتم فقط تب که با دارو عفونت ادراري که دکتر نوشته بود همون شب اول تبم قط شد الان چون بچه کوچیک دارم تو خونه ماسک میزنم روز ششم علائم آزمایش،خون کرونا دادم منفی بود ممکنه کرونا خفیف گرفته باشم

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم  به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستین ان شاالله آقا برامون دعا کنن 
حس بویایی وچشاييتون کامل رفته من دوهفته پیش دوسه روز تب کردم بعدش آزمایش چکار دادم گفت عفونت شدید اد ...

نه عزیزم نگران نباش من کلا هیچ بو و مزه ایی رو حس نمیکنم☹

این بد ترین عذابه 

کرونا خیلی علاعم زیادی داره شکر خدا شما نگرفتی 

واااای از بدن درداش که رو زمین از شدت درد قلت میزنی😭

داروی امام کاظم صلوات الله علیه و آله 

ترکیب این دارو در تابستان = هلیله سیاه+ رازیانه + شکر سرخ (شکر نیشکر که فراوری صنعتی نشده باشد)

و در زمستان = هلیله سیاه + مصطکی + شکر سرخ (شکر نیشکر که فراوری صنعتی نشده باشد)

اگر در تاپیک های مذهبی مخالف نظر من هستی لطفا ریپلای نزن چون نظر من نیست رای و نظر ثقلین هست در مذهب حقهٔ جعفری تفسیر به رای جایی نداره پس شما مخالف ثقلین هستی نه من... امام صادق صلوات الله علیه و آله فرمود دشمنان ما علنی با ما دشمنی ندارن با شیعیان ما دشمن هستن ... اگر دین ندارید آزاده باشید.... برائتی‌ام تا ابد با دشمنان و قاتلین مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها دشمنم. در بود و آتش و دود و میخ آهنین و چهل نامرد و یاسی که باردار بود و پهلویی که شکست خانه ایی که هتک حرمت شد مادرم پشت در  ناله زد وای محسنم شهید شد و آقای من مولای من مادرم فریاد زد وا محمداه وا جعفراه وا حمزتا وا علیا وا مهدیا بله آقا جان مادرم پشت در به دادخواهی شما را صدا زد وقتش شده که بیایی چراغ سر قبر زهرا کجایی بیا به پهلوی مادرت قسم بیا نه مادرمان... حضرت زهرا سلام الله علیها مادر تمام غدیری هاست...داغ صورت نیلی چادر خاکی و پهلوی شکستهٔ مادرم تا ابد تا صف محشر قلبم را آتش می‌زند... داغ یاس مطهره هرگز کهنه نمی‌شود... لعن الله علی قوم الظالمین السلام علیک یا مولانا ایها العزیز یا ابانا یا صاحب العصر و الزمان السلام علیکم و رحمة الله و برکاته حیدر کرار حیدر صفدر اسدالله الغالب حبل الله المتین قسیم جنه و النار امین الله فی الارضه صدیق اکبر فاروق اعظم علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله امیرالمؤمنین است.تمام حجت مسلمانی من حسین بن علی صلوات الله علیه و آله است خیلی سال است از تفتیش عقاید ادم ها گذشته دست بردارید از این تجسس نکوهیده و مذمت شده...اگر سر عقیده من و امضام بحث میکنی و کامنت میذاری من جواب نمیدم چون الان زمان گلیم خانه بودن است چون به دستور مولام عمل میکنم السُّكوتُ على الأحمَقِ أفضَلُ (مِن) جَوابِهِ. چون به حدیث رئیس مذهب جعفری ایمان دارم خدارا شکر که دشمنان ما را از احمق ها آفرید..
نه عزیزم نگران نباش من کلا هیچ بو و مزه ایی رو حس نمیکنم☹ این بد ترین عذابه  کرونا خیلی علاعم ...

بخدا از ماسک زدن خسته شدم تو خونه پس چرا اصلا بوی وایتکس رو نمیفهمم 

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم  به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستین ان شاالله آقا برامون دعا کنن 

داروی امام کاظم تهیه کن سه روز پشت سر هم شبا بده بخوره + بخور جوش شیرین 

بخور آویشن هم خیلی خوبه 

ان شاالله زودتر حالشون خوب بشه

برای تو از خدا خیر و خوشبختی میخوام   دوست داشتی یه صلوات مهمونم کن   
داروی امام کاظم صلوات الله علیه و آله  ترکیب این دارو در تابستان = هلیله سیاه+ رازیانه + شک ...

من اینا رو گرفتم رازیانه و شکرسرخ رو اسیاب کردم ولی این هلیله هرکاری کردم اسیاب نسد چطور استفاده کنمش

درک میکنم چی میگی ما همه کرونا گرفتیم بابام حالش خیلی بد بود خودمم باردار هستم کرونا گرفته بودم بابام کارش به بیمارستان کشید تازه انقدر تو بیمارستان حالش بد شد کارش به سی سی یو کشید هربار که صحبت میکردم باهاش دیوونه میشدم مامانم و خواهرم تنها خونه خودشون ما خونه خودمون بابام بیمارستان من بچه کوچیک هم داشتم هنوز آثار افسردگی مونده روم همش با خودم فکر میکردم یعنی دوباره دور هم جمع میشیم 

من اینا رو گرفتم رازیانه و شکرسرخ رو اسیاب کردم ولی این هلیله هرکاری کردم اسیاب نسد چطور استفاده کنم ...

باید کوبیده بشه خیلی زیاد. من از نمایندگی آماده اش رو گرفتم مطمئن هست 

اگر در تاپیک های مذهبی مخالف نظر من هستی لطفا ریپلای نزن چون نظر من نیست رای و نظر ثقلین هست در مذهب حقهٔ جعفری تفسیر به رای جایی نداره پس شما مخالف ثقلین هستی نه من... امام صادق صلوات الله علیه و آله فرمود دشمنان ما علنی با ما دشمنی ندارن با شیعیان ما دشمن هستن ... اگر دین ندارید آزاده باشید.... برائتی‌ام تا ابد با دشمنان و قاتلین مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها دشمنم. در بود و آتش و دود و میخ آهنین و چهل نامرد و یاسی که باردار بود و پهلویی که شکست خانه ایی که هتک حرمت شد مادرم پشت در  ناله زد وای محسنم شهید شد و آقای من مولای من مادرم فریاد زد وا محمداه وا جعفراه وا حمزتا وا علیا وا مهدیا بله آقا جان مادرم پشت در به دادخواهی شما را صدا زد وقتش شده که بیایی چراغ سر قبر زهرا کجایی بیا به پهلوی مادرت قسم بیا نه مادرمان... حضرت زهرا سلام الله علیها مادر تمام غدیری هاست...داغ صورت نیلی چادر خاکی و پهلوی شکستهٔ مادرم تا ابد تا صف محشر قلبم را آتش می‌زند... داغ یاس مطهره هرگز کهنه نمی‌شود... لعن الله علی قوم الظالمین السلام علیک یا مولانا ایها العزیز یا ابانا یا صاحب العصر و الزمان السلام علیکم و رحمة الله و برکاته حیدر کرار حیدر صفدر اسدالله الغالب حبل الله المتین قسیم جنه و النار امین الله فی الارضه صدیق اکبر فاروق اعظم علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله امیرالمؤمنین است.تمام حجت مسلمانی من حسین بن علی صلوات الله علیه و آله است خیلی سال است از تفتیش عقاید ادم ها گذشته دست بردارید از این تجسس نکوهیده و مذمت شده...اگر سر عقیده من و امضام بحث میکنی و کامنت میذاری من جواب نمیدم چون الان زمان گلیم خانه بودن است چون به دستور مولام عمل میکنم السُّكوتُ على الأحمَقِ أفضَلُ (مِن) جَوابِهِ. چون به حدیث رئیس مذهب جعفری ایمان دارم خدارا شکر که دشمنان ما را از احمق ها آفرید..