2726

اگه حال ندارین متنو بخونین خلاصه‌ش اینه که: 1حمد+1توحید+1کافرون+1ناس+1فلق+7قدر+3آیت الکرسی= فاتحه کبیره که کلی ثواب داره هم واسه اموات و هم گشایششو تو زندگی خودتون می‌بینین. هرکی خوند لطفا بگه یا با لایک اعلام کنه. مرسی❤️ اینم روایت کامل👇🏻

یکی ازعلمای شیعه به نام (شیخ مهدی فقیهی) جهت استخاره و رفع گرفتاری پیش آیت الله *بهجت* می رود.

آیت الله بهجت به ایشان می فرمایند: چرا *فاتحه  کبیره* نمی خوانید؟

شیخ فقیهی می پرسند، *فاتحه کبیره چیست؟* 

*آیت الله بهجت* می فرمایند:

- سوره *حمد*: را *یک بار*

- *چهار قل* :
( *توحید-کافرون-ناس- فلق*) هرکدام را *یک  بار*

- سوره *قدر* را *هفت  بار*

- *آیت الکرسی* را *سه* بار

بخوانید.

سپس آیت الله بهجت می فرمایند:
هرکس برای میتی اینگونه فاتحه بخواند، *
هم رفع گرفتاری ازخودش می شود
و هم گنجی برای میت.*

آقاشیخ مهدی فقیهی می گوید: برگشتم به روستای خودمان
و سر قبر *پدر و مادرم* اینها را خواندم و برگشتم قم،

شب عمه ام خواب پدر و مادرم را می بیند که 

*خمره ای از طلا و جواهرات* درمقابل شان است.
عمه ام از من پرسید چه *خیراتی* برای پدر و مادرت فرستادی؟! 

گفتم: این *فاتحه (کبیره)* را خواندم.
پس مشخص شد روزی که من این *فاتحه کبیره* را برای *پدر و مادرم* خوانده ام،

*رحمت واسعه ای از طرف خداوند شامل حالشان شده است*.

در ضمن به برکت این فاتحه *گشایشی* نیز در زندگی خودم مشاهده کردم.

« *اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل   فرجهم*‌»

منبع:razearamesh2.blogfa.com

🧿ماشاءالله لاحول ولا قوة الا بالله العلي العظيم 🧿می‌شه حتی اگه اعتقادی هم نداری واسم یه صلوات بفرستی؟ اگه سوره‌ای چیزی گذاشتم که بخونید بدونید باتوجه به معنیه که موثر می‌شه❤️

من خوندم التماس دعا

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
من خوندم التماس دعا

❤️❤️❤️

🧿ماشاءالله لاحول ولا قوة الا بالله العلي العظيم 🧿می‌شه حتی اگه اعتقادی هم نداری واسم یه صلوات بفرستی؟ اگه سوره‌ای چیزی گذاشتم که بخونید بدونید باتوجه به معنیه که موثر می‌شه❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خوندم

خیر ببینی❤️

خوندم

خیر ببینی❤️

من میترسم از ناامیدی ولی متاسفانه دچارش شدم دوساله تقریبا برای مشکلی که ناخواسته برای خورم ایجاد کردم دست به دعا زیادی زدم به صغیر و کبیر التماس دعا دادم من از حل مشکلم عاجزم نمیتونم راهی نبوده که برم فقط خدا میتونه دست بکشه ودرستش کنع باهاش عهد کردم نجیب تر و با حیا تر بشم 

هر ندر مجربی میبینم ذخیره میکنم که انجام بدم ولی میترسم درست نشه و ....برام دعا کنین 

قرائت شد تشکر 🌺

خواهش می‌کنم❤️

خوندم

خیر ببینی ❤️ 

من میترسم از ناامیدی ولی متاسفانه دچارش شدم دوساله تقریبا برای مشکلی که ناخواسته برای خورم ایجاد کرد ...

ولی هیچ‌وقت از خدا ناامید نشو انشاءالله که روبه‌راه و حاجت‌روا شی❤️

2706