2726
عنوان

تولد جاری!!!

1242 بازدید | 42 پست

چند ماه پیش تولدم بود(بهمن) و جفت خانواده ها اومدن خونمون و زحمت کشیدن کادو اوردن.یکی از جاریای عزیزم برام زیر مانتویی ساده(بخدا از همینا که توو مترو میفروشن) اورد با یه شال نخی.

خب من ناراحت شدم،نگین حتما نداشته چون قیمت همینارو که حساب کردم ۸۰-۹۰‌تومن میشد که خب صد تومن میزاشت توو پاکت خیلی سنگین تر بود.با این توضیح که ماه قبلش تولد یکی از بچه های فامیل شوهرمون بود کن پول داد

حالا هفته بعد شوهرش یه تولد کوچولو(ما و پدر مادرشوهرم) گرفته به نظرتون تلافی کنم یا پول بدم خجالت زدش کنم

و اینکه شمام جای من بودین ناراحت میشدین از این کادو؟

خب لابد سلیقه ش خوب نبود تلافی نکنین بینتون بهم میخوره

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عین همونارو براش بخر

ولی یه رنگ دیگه

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
2728

وای که چقدر زندگی رو به کام خودتون تلخ می کنید

کادو اورده طلبکار که نیستید از بقیه

برادرزاده عزیزم زندگیت را بر مبنایی قرار بده که تاوانش را من ندهم ... 😏 😏 اصلا تو قران داریم که "عمه یتسائلون" یعنی در مورد عمه سوال میشه ازتون !!  😅😅😅😅😅
به نظرم فقط واسه بچه ها باید تولد گرفت 

نه ما تو خانواده ش. هرم تولد میگیریم اما فقط کیک همین و گاها هم شام

بدون کادو 

حسنش اینه که یکی دو ساعتی کنار هم شادیم

تو خانواده خودمون هم فقط تولد مامان و بابام میگیریم

2706