2726
عنوان

تو تلگرام دارم با یه پسری چت میکنم

111 بازدید | 13 پست

گفت هک بلده و اینا اول صحبتاش

حالا هی داره چتمونو طول میده نکنه داره هکم میکنه😕

خانوم مهندس مملکت 😎 دختر مو مشکی جذاب نی نی سایت 😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هک بدون اینکه اطلاعاتتو بدونه عیر ممکنه 😑

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …
میترسم عصبانی شه دارم با زبون خوش باهاش راه میام

فهمیده ازش ترسیدی🤣بابا مگه ایمیل یا شماره یا رمز ورودی چیزی دادی بهش؟

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …
یکارایی بلده طبق چیزی ک خودش میگه😕

یه کانال هست یاد میده یه چیزیایی ولی من حوصله ام نکشید باز کنم ببینم چیه ولی مطمعن باش نمیتونه بع این راحتیا نیست داره زر اضافه میزنه 

فهمیده ازش ترسیدی🤣بابا مگه ایمیل یا شماره یا رمز ورودی چیزی دادی بهش؟

آره 

ولی همش داره درد و دل میکنه

منم عین موش نشستم گوش میکنم هی تاییدش میکنم

خانوم مهندس مملکت 😎 دختر مو مشکی جذاب نی نی سایت 😅
آره  ولی همش داره درد و دل میکنه منم عین موش نشستم گوش میکنم هی تاییدش میکنم

😂😂😂😂😂 منم میتونم هکت کنماا بیا درد دل منم گوش کن