2733
2734
عنوان

بیایین قشنگ ترین خاطره زندگی متاهلیتون بگین😍

| مشاهده متن کامل بحث + 3313 بازدید | 146 پست
اره عزیزم به فکربچت باش خداکنه گل بی عیب باشه ناشکری تواصلانکنی اونم وقتی به دنیا بیاد عاشق دخترتون ...

ان شالله

واسم دعا کن عزیزم زدم ب سیم اخر

۱۴۰۰/۱/۱ منم مامان میشم❤😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ان شالله واسم دعا کن عزیزم زدم ب سیم اخر

من مطمئنم وقتی به دنیا بیاد عاشق بچه میشه هیچ پدری از بچش دست‌نمیکشه مخصوصا اولین بچه...سوره مزمل رو بخون خیلی خوبه محبت طرفت روزیادمیکنه به فکرنی نی باش و غصه نخور خداکنه من یه دخترگیرم بیاد دوتامون عاشق دختریم😍چی یهترازدختر ..دخترنعمته

خدایا خودت برای همه ما بهترین هارورقم بزن😍♥️
😟😟😟😟😟پاک نشد بله حق باشماست  اسی و بقیه بچه ها ببخشین 😓😓😓😓😓

اشکال نداره عزیزم ...ولی به حرفتم خندیدم🤣🤣🤣

2731
اشکال نداره عزیزم ...ولی به حرفتم خندیدم🤣🤣🤣

ن منظورم بد گفتم 😒😒😒😒😒😒

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
من مطمئنم وقتی به دنیا بیاد عاشق بچه میشه هیچ پدری از بچش دست‌نمیکشه مخصوصا اولین بچه...سوره مزمل رو ...

مرسی عزیزم بابت حرفای قشنگت😘

اینم همیشه میگفت کاش بچه اول دختر شه چقدر خوب میشه و این حرفا ولی حالا نمیدونم چشه

والا فکر میکنم شاید یکی دعایی سحری جادویی واسمون گرفته اخه نفسش روم در میرفت اینقدر دوسم داشت الانم دوشبه خونه بابامم و اصلا نگفته من زن دارم یا ن

۱۴۰۰/۱/۱ منم مامان میشم❤😍😍
خدایا😍😍😍گریم گرفت بخدا😭برای منم دعاکن مامان بشم😍

چشم عزیزم محتاجیم به دعا . اینا رو گفتم که همه کسایی که مثل من نا امید بودن امیدوار بشن. 

انشالله سال دیگه این موقع هم شما بیاید خاطره مامان شدنتون رو تعریف کنید بخندیم.

هر وقت حس کردی کسی ازت دوری میکنه ،،،،، دیگه هیچوقت مزاحمش نشو ...
2738
مرسی عزیزم بابت حرفای قشنگت😘 اینم همیشه میگفت کاش بچه اول دختر شه چقدر خوب میشه و این حرفا ولی حال ...

سوزه مزمل معجزه میکنه بخون حتما خیلی هوبه