2726

دایی منم زمانیکه کوچیک بوده تو شب راه میرفت و تو باغا و جنگلا پیداش میکردن ی شب نزدیک بود بره تو باتلاق گرفتنش گفت ی خانومه موهاش بلنده میگه بیام اون تو.مامان منم اینطوری شده بود بعد دعا نویس اوردن خونه و بعد ی مدتم خوب شدن

من از نزدیک بودن های دور می ترسم ...
😐😐😐😐😐😐😐

اوایل انقدر ترسو بودم از سایه خودمم میترسید الان 💪💪

شانس چیست؟شانس همان کار مثبتی هست، که تو در طبیعت انجام دادی و طبیعت به تو، یک کار خوب یا یک انرژی ‌مثبت بدهکار است و باید به تو، یک سود بدهد یا یک انرژی مثبت برساند.چند راه بازگشت انرژی:از نظر سنتی:تو نیکی میکن و در دجله انداز،که ایزد در بیابانت دهد بازاز نظر قرآن:هر کس ذره‌ای بدی و خوبی کند به او باز می‌گردداز نظر بودا:قانون 'کارما' یعنی هر چیزی کار ماست و به ما بر می‌گردد.از نظر متافیزیک:انرژی در طبیعت از بین نمیرود. وقتی انرژی‌ای رها میکنی حالتش عوض میشود و بر می‌گردد..                                                      جهان به اعتبار خنده تو زیباست بهشت من همین دقیقه ها همین جاست😊                            خدایا شکرت  خدایا شکرت خدایا شکرت                                 ❤💙💚💛🧡💜💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعدش یه شب جنا میخواستن سر به سرم بذارن من دیرتر از اعضای خانواده اومدم تو اتاقم پنکه قدی اتاقمو روشن کردم ۲۰ دقیقه بعدش خودبه خود صدای کلیدش اومد خاموش شد بعد روشنش کردم دوباره خاموشش کرد ینی یه ساعت درگیری و لج پنکه آخرشم کم آوردم از برق کشیدم پنکه رو

کولر روشن کردم دوباره لج کرد کولرو خاموش کرد گفتم هر گوهی میخوری بیصدابخور بذار بخوابم بیشعور لجبازیش گل کرد هی کولرو روشن خاموش میکرد تا ۱ساعت🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️منم محل سگ بهش نذاشتم خودش بیخیال شد رفت😅😅😅

2728

زنداداش من یه سری تو همین خونه ای که الان زندگی میکنم قسم میخورد که ساعت دو داشته با گوشی بازی میکرده صدا نی میاد بعد میبینه یکی قد بلند و مو بلند ازدر اهنی رد میشه میره😐😭👻ولی من باور نکردم ولی تو خونه تنها میشم خونمون خیلی خوففف داره

اگه در باره صرع  اطلاعات دارید میشه به این تاپیک بیاید https://www.ninisite.com/discussion/topic/11790915/%d8%b5%d8%b1%d8%b9-%da%a9%d9%88%d8%af%da%a9
چراااا😂😂

میترسم 😂مامانم خونه نیس الان اومدم تو خیاط نستم درمونم باز گذاشتم 😂😂

اگه در باره صرع  اطلاعات دارید میشه به این تاپیک بیاید https://www.ninisite.com/discussion/topic/11790915/%d8%b5%d8%b1%d8%b9-%da%a9%d9%88%d8%af%da%a9

شهر قبلی که زندگی میکردیم خونمون معروف بود به جن داشتن. من خودم چیزی ندیدم و اعتقاد نداشتم ولی مامان و بابام و کسای دیگه دیده بودن. بعد از ما پسرخالم و خانومش رفتن اونجا ولی زود بلند شدن و میگفتن جو خونه خیلی سنگینه. دیگه خونه رو دادیم اجاره.

همکلاسی پسرداییم تو کلاس تعریف میکنه که خونشون جن داره شبا خونه رو مرتب میکنن و صبح ک بیدار میشن میبینن همه وسایلشون به هم ریختس. موقع برگشتن پسرداییم با دوستش موقع برگشتن از مدرسه همراه میشه و میفهمه دوستش مستاجر خونه ماس. چند روز بعدشم خانوم مستاجره زنگ زد و گفت شوهرش مریضه و میخوان برگردن شهرشون و قرارداد اجاره رو فسخ کردن

من محض سرگرمی تعریف کردم و خودم اعتقادی ندارم ب نظرم اینا همه چیزی شنیدن و ترسیدن و ب نظرشون میاد این چیزا

یه شب تنها خونه بودم تو حالت خواب و بیدار دیدم یکی نشسته رو مبل یه کلاهم سرش بود داشت شراب میخورد دس ...

خخخ😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2706