1822
1823

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

من رفتم امشب نمیتونم برم دشوری🏃‍♀️🏃‍♀️😐

..........کار کثیف رو هم باید تمیز انجام داد..........       یه دختر محجبه و چادری ام😌من اگه موهامو می پشونم دلیل نمیشه که شوخی و سلیقه ها و استعداد هام و گردش هام هم بپوشونم💪 که افسرده بشم ،یه آدم شاد و شنگولم💃😂 اگرهم من پروفایلمو عوض نمیکنم و که عکس مذهبی بزارم و خیلی دوست دارم عکس دختر محجبه چادری بزارم اما بیشتر کاربرا منو به این عکس پروفایلم میشناسنم 😊  
1825

خونه پدربزرگم خیلی قدیمیه و ترسناکه کنار قبرستونم بود خواهرم اونموقع همش خواب میدید یکی داره تو حیاط اونجارو میکنه پدربزرگمم داخلشو نگاه میکنه.یعنی هممونو بی خواب کرده بود.زمانیکه پدربزرگم مرد متوجه شدیم که قبل از به دنیا اوردن بچه هاش چندتا بچش مرده به دنیا اومده بودن تو همون حیاط کنار قبرستون چالشون کرده بود😐😐😐😐

من از نزدیک بودن های دور می ترسم ...

دوستم قسم میخورد رفتن مسافرت و خوته خالی یکی از اشنا انگار مادر دوستم با خودش خوراکی و همه چی حتی کله پاچه هم برده بود شب که خواسته بپزه یهو جیغ میزنه غش میکنه بعد ازش میپرسن میگه وقتی بردمش تو ظرف شویی که کله خر بوده که پلک میزده

🍑تنبلی تخمدان خر عست تامام عضو تاپیک بامداد خمار گروه زرد وزن فعلی۷۵ وزن هدف ۶۰حداقل قد ۱۶۵

یه شب تنها خونه بودم تو حالت خواب و بیدار دیدم یکی نشسته رو مبل یه کلاهم سرش بود داشت شراب میخورد دست گذاشتم رو شونش گفتم تو کی تو خونه من چکار میکنی وقتی برگشت قیافه ش خیلی وحشتناک بود مثل خون آشاما یهو اومد حمله کنه تیکه به تیکه ش کردم گفتم دفعه اخرت باشه ها میایی خونه من 😂😂😂

امضامو حتما بخون شاید به دردت بخوره  😉یه معجزه ای هست به اسم معجزه شکر گذاری😊من تو زمینه هایی توش موفق بودم😎 البته تازه سه ماهه که شروع کردم🙃 اینکه برا داشته هات شکر کنی🙇‍♀️  خدایا شکرت که دارم راحت نفسم میکنم 😌 حواستون باشه جملاتتون رو کاملا مثبت بگید🧐 از کلمات منفی توش استفاده نکنید 🤫و اینکه وقتی این جمله رو میگی یه نفس عمیق بکش و با تمام وجودت هوای که نفس میکشی رو حس کن و شکر گذاری کن 🙇‍♀️ برای هزاران چیزی که خدا بهت داده روزی ده تا تو زندگیت پیدا کن هر چند کوچیک و سپاسگذاری کن🤔 خانومایی که شوهراشون رفتارشون به دلشون نیست روزی ده تا از صفات خوب شوهرشون بگن و به خاطر هر ده تا شکر گذاری کنن🙂 باور کنید قسم میخورم تو زندگیتون معجزه میکنه 💏واینکه حال روحیت عجیب خوب خوب خوب میشه امتحانش ضرر نداره.❤💙💚💛🧡💜 بازم سوالی داشتی بپرس حتما با کمال میل جواب میدم 😊

شوهرم ماموریت بود منم داشتم پیتزا درست میکردم سه تا خواهرام خونمون بودن.من سرم پایین بود وداشتم کارای پیتزا رو میکردم که هر سه تا شون هم زمان از یه چیزی ترسیدن هر کدام یه عکس العملی نشون دادن هر سه کسی دیده بودن که کنار در نشسته بوده وپاشده رفته به سمت بیرون از سالن یه سایه شبه مانند .بعد هرسه پیتزا شونو خوردن ورفتن خونه هاشون ومنو با خیالات واون شبه تا صبح نگا به درو دیوار میکردم

1826

دایی منم زمانیکه کوچیک بوده تو شب راه میرفت و تو باغا و جنگلا پیداش میکردن ی شب نزدیک بود بره تو باتلاق گرفتنش گفت ی خانومه موهاش بلنده میگه بیام اون تو.مامان منم اینطوری شده بود بعد دعا نویس اوردن خونه و بعد ی مدتم خوب شدن

من از نزدیک بودن های دور می ترسم ...
😐😐😐😐😐😐😐

اوایل انقدر ترسو بودم از سایه خودمم میترسید الان 💪💪

امضامو حتما بخون شاید به دردت بخوره  😉یه معجزه ای هست به اسم معجزه شکر گذاری😊من تو زمینه هایی توش موفق بودم😎 البته تازه سه ماهه که شروع کردم🙃 اینکه برا داشته هات شکر کنی🙇‍♀️  خدایا شکرت که دارم راحت نفسم میکنم 😌 حواستون باشه جملاتتون رو کاملا مثبت بگید🧐 از کلمات منفی توش استفاده نکنید 🤫و اینکه وقتی این جمله رو میگی یه نفس عمیق بکش و با تمام وجودت هوای که نفس میکشی رو حس کن و شکر گذاری کن 🙇‍♀️ برای هزاران چیزی که خدا بهت داده روزی ده تا تو زندگیت پیدا کن هر چند کوچیک و سپاسگذاری کن🤔 خانومایی که شوهراشون رفتارشون به دلشون نیست روزی ده تا از صفات خوب شوهرشون بگن و به خاطر هر ده تا شکر گذاری کنن🙂 باور کنید قسم میخورم تو زندگیتون معجزه میکنه 💏واینکه حال روحیت عجیب خوب خوب خوب میشه امتحانش ضرر نداره.❤💙💚💛🧡💜 بازم سوالی داشتی بپرس حتما با کمال میل جواب میدم 😊

بعدش یه شب جنا میخواستن سر به سرم بذارن من دیرتر از اعضای خانواده اومدم تو اتاقم پنکه قدی اتاقمو روشن کردم ۲۰ دقیقه بعدش خودبه خود صدای کلیدش اومد خاموش شد بعد روشنش کردم دوباره خاموشش کرد ینی یه ساعت درگیری و لج پنکه آخرشم کم آوردم از برق کشیدم پنکه رو

کولر روشن کردم دوباره لج کرد کولرو خاموش کرد گفتم هر گوهی میخوری بیصدابخور بذار بخوابم بیشعور لجبازیش گل کرد هی کولرو روشن خاموش میکرد تا ۱ساعت🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️منم محل سگ بهش نذاشتم خودش بیخیال شد رفت😅😅😅

1718