2733
2734
عنوان

همسرم بخاطرمن ازخانوادش میگذره

268 بازدید | 11 پست

پست قبلم این جمله رو گفتم همه بهم پریدن که پسر ازخونوادش بگذره ازتوم میگذره و این حرفا توعقدیم وموقع خاستگاری وقتی خونوادش نمیومدن خاستگاری گفته بوداگه اونونمیخایید پس منم نخایید ازتون میگذرم اگه یه پست جداگانه میزدم همه میگفتن چ عاشقانه چقد دوست داره چقد عاقاست همسرت😒😒😒

بعداز هرسختی اسانی هست امیدوارم سختیای همه تموم شه و اسانی بیاد خدا وعده داده😍😍برای تموم شدن سختیای خودتون و خودم صلووووووووات😋😋

هرکس باتوجه ب شرایط خودش نظر میده. ممکنه حق با همسرت باشه. ما ک شرایط رو نمیدونیم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوب ترش اینه ک تو و خونوادشو با هم بخواد اصلا این قانون طبیعته ک باید به هرکی تو جایگاه خودش احترام گذاست...زن جایگاه خودشو داشته باشه مادر جایگاه خودسو...خواهر و.......

تازه وارد نیستماااااا...جز قدیمیا محسوب میشم...

به مرد و زن نیست که خانواده پشت و پناهه 

من خانومی رو هم که ببینم بخاطر شوهرش از خانواده اش میگذره دلگیر میشم ازش ..

ولی جدای اون من توی تاپیک قبلیت نبودم♡

دوست گلم‌♡ برای رو سفیدی پیش بابام و مامانم‌ی صلوات مهمونم میکنی ؟   
2738