2737
2734

کودک همسران گرامی که از سن ازدواج کم دفاع میکنین و میگین ربطی نداره و ال و بل خدایی هز اسی یاد بگیرین 

راهی و رفته ولی برا دیگران نمیپسنده و دفاع نمیکنه

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   
امضاتو دوس دارم اما نزار دخترت زود ازدواج  کنه😍

دخترم آزاده هرکاری بخواد بکنه آزاده من خودم خیلی اذیت شدم امضام وصف حال خودمه به عشقم نرسیدم اما دخترمو از هیچی محروم نمیکنم 

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوخیه دیگه آخه واقعا ۱۵ ساله واقعا بچس من خودم ۲۵ 

من فکر می کنم اونایی که سن کم ازدواج می کنن تو روستا یا شهرهای خیلی کوچیک ساکنن چون تو تهران که واقعا ۱۵ ساله ها خیلی بیبی هستن و همه مسخره می کنن اینو 

توی شمالم تو شهر ها کسی این سن ازدواج ننی کنه فقط بعضی روستاها

حلالم کنید و خدانگهدار   
2728
دوست دارم نظرتو راجب اینکه زود ازدواج کردی بپرسم؟خوب بود یا نه اگه عقب برگردی باز همین سن ازدواج میک ...

قطعانه خیلی زودبود.ولی داییم باعث ازدواجم شد.دایی که سخت مخالف ازدواج توسن کم بود.همسرم برادرزنشه گفت همه جوره مواظبمه اما۵ماه بعدازعقدم فوت شد😢😳اگه به عقب برگردم اصلا تو۱۴سالگی نمیذارشتم کسی فکرازدواجوتوسرم بزاره

2738
اخی عزیزم ی روزه تحمل کن انشالله زود برمیگرده 

تحملش سخت نیس یه شب نبود حالا.اما عصبانیم😬😬نمیگم‌کمک خوب نیس،اما اینا خوبی رو نمیفهمن،وظیفه اجباری میدونن.وگرنه لازم نیس اینهمه راه بااین خطراتش،پسرشونو بکشونن اونجا.اینا عصبیم میکنه.درحالیکه اگه من اینجوری میکردم،اولا شوهرم قبول نمیکرد دوما مادرشوهرم اینا کلمو میکندن که چرا اذیتش میکنی.اینا ناراحتم مبکنه😭😭

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
خانمایی ک تو سن کم ازدواج کردیم مثلا ۱۴ تا ۲۰سالگی  اینم بگید ک ایا اگ به عقب برگردید تو این س ...

نمیکنم.با اینکه خوشبختم ولی مجردی خیلی خوبی داشتم ..نباید زود شوهر میکردم

🥰🤱🏻
2706