2726
عنوان

راجع به شوهرمه هرکی میتونه بیاد کمکم

| مشاهده متن کامل بحث + 607 بازدید | 36 پست
پدر منم همینطوره اگه بتونه نمیزاره برادر خواهراشم  چیزی ببرن یا بیان اذیتشون  کنن ..ذاتش&n ...

میدونی اگه اینقدر ازجون من نمیکشید منم توقع نداشتم بره ازخانوآدش بخواد مثلا واسه زایمان من بمن میگفت بروجایی که پول نخواد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

افرین به شوهرت که از بقیه توقع نداره شما چرا از خانواده خودت کمک نمیخوای؟؟؟

شماآخرش موافق کمک خواستنی یامخالف وقتی خانواده اون که مرده و اسلام میگه بعد مرد خانواده مرد باید عروسا تامین کنن واونا اینکارا نمیکنن پس خانواده من بکنن ضمنا مادر من سیسمونی جهاز گه گاه شامی نهاری داده همینکاراش اینا راپرو کرد

2728
منم اینطورم حاطرم نون ماست بخورم ولی شوهرم رون مرغی از خونه ننه اش نیاره. خواهرش و برادرش پدر مادرش ...

چیزایی توزندگی خودم که قناعت کردم واونایی که تیغ زدند دیدم که ازقناعت پشیمون شدم باورت میشه مادرشوهر من بیشتر توزندگی منکه چیزی ازش نخواستم دخالت میکنه بیشتر واسم شردرست میکنه وحرف وحدیث میسازه درحالی که همش هوای زندگی دختراش که تیغش میزنن راداره

شماآخرش موافق کمک خواستنی یامخالف وقتی خانواده اون که مرده و اسلام میگه بعد مرد خانواده مرد باید عرو ...

معلوم نیست منظورم چیه؟؟؟؟

مخالف کمک خواستن هستم و گفتم اگر بنظرتون والدین باید کمک کنن از خانواده خودتون کمک بخوایید

کجای اسلام همچین چیزی گفته ؟؟؟

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

عزیزم بیشتر خانواده های ایرانی به خاطر فرهنگ غلط خانواده ها درگیر این مشکلاتن نمونش من باور کن من شرایطه تورو بدتر شاید کشیدم که خانواده شوهرم به دخترا ش بیشتر می رسن ولی پسر نه دوست دارن عروس عذاب بکشه ولی دختر نه وبه نظرم اونایی که هم می گن توقعتونو از خانواده شوهر کم کنین قضاوت بیجا می کنن چون خوبی اگه خوبیه پسر نداره مثل باران

کاربر جدید نیستم 
برویه خرده مطالعه کن

الان شما مطالعه کردی که دوست داری شوهرت بره خونه مردم وسایل بیاره برای شما ؟ دور از جون مگه غارت گری؟

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
2706