2726
عنوان

خاکت به سر دنیا ک دنیامو گرفتی...

1905 بازدید | 65 پست

بچه ها بیاین حالم خیییییلی بده خیلی دلم خواهرمو میخاد دلم مادرمو میخاد اما جز سنگ قبر ازشون چیزی نمونده دلم خیییلی تنگه خیلی خیلی زیاد خواهربیست و دو سالمو و یک ماهه از دست دادم ولی نمیتونم باور کنم هنوز منتظرشم زنگ خونم بخوره دخترم پربکشه از خوشحالی بگه خاله است...... ای وای خدا جواب دختر دوسالم ونیم و مو چی بدم ک همش سراغ خاله مهربونشو میگیره و من اتیش میگیرم خدا دلم تنگه دلم تنگه چیکار کنم چ جوری اروم بگیرم میخاستم تو عروسیش جبران خوبیاش کنم حالا باید تو مراسم ختمش... وای خدای من فرشته مهربوومو بردی چرا بوی مامانمو میداد مامانمم یکسال و نیم پیش وقتی میرفتن عروسیه دختر خالم تصادف کردن و رو دستای همین خواهرم سکته کرد و تموم کرد هنوز داغ مامانم تازه بود خیلی تازه ک یهو این ابجیم شب خوابید صبح بیدار نشد ایست قلبی بمیرم الهی بمیرم از بس درگیر  زندگیه خودم بودم ازش غافل شدم کاش بیشتر هواشو داشتم الهی بمیذم... 

ای دل چه خوب بود تو را هم نداشتم... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چ میشه کرد منم پدرم فوت شده😢

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗

😔😔😔

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 

خدا رحمتش کنه. دنیاست دیگه. همه تو صفیم تا نوبتمون بشه😞

منم چند روز پیش یکی از دوستامو بخاطر کرونا از دست دادم

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

عزیزم خدا بهت صبر بده خدا رحمتشون کنه واقعاکنار اومدن با غم از دست دادن عزیزخیلی سخته شما که دوتا داغ دیدی خدا به قلبت آرامش بده انشاءالله که همنشین حضرت فاطمه الزهرا باشند

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
2706