2733
2734

سلام

من با یکی از پسرهای اقواممون در ارتباطم....قصدمون ازدواجه....خیلی منو دوس داره...برام همه کار میکنه کاری بخام نه نمیگه....منم دوسش دارم....ولی یه مشکلی که وجود داره....بوی بد دهان ایشونه....که بیشتر اوقات داره....این مشکل خیلی منو اذیت میکنه...از طرفی دوسش دارم...چیکار کنم....ادامه بدم یا نه...کسی هست همچین موردی برخورد داشته باشه......بعدن مشکل پیش میاد یا نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه دکتری باید بره

نمیدونم عزیزم. ولی خیلی دیدم توی اینستا از مشاور میپرسن و خیلیا نمیدونن حل شدنیه.

آرامش است ؛                                                                 عاقبت اضطراب ها…🌱 
2738
چه دکتری باید بره

من نه ولی پسردایی دوستم که دیده بودمش خواستگارش هم بود این مشکل رو داشت و دوستم می گفت از معدشه و درست هم نمیشه که جواب رد هم بهش داد من هم گفتم ممکنه درست نشه فامیل اونا چندتاشون این مشکل رو داشتن

عزیزم من دوستم دختر بود مشکل داشت انگار تو گلوش غذاگیر میکردو میگندید دوس پسرش بهش گفت رفت دکتر بهش کلی دارو دادن درست شد الان برا خودش بلاگر شده🙂

مادری هستم که هنوز توی دنیای دخترونه صورتیم گیر کردم💄
2706