2733
2734
عنوان

کدوم بینایی سنجی یا روانشناسی دانشگاه تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 820 بازدید | 34 پست

رتبه و ترازت چنده

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
۴۲۷۰ منطقه دو تراز ۹۲۵۰ کشوری ۹۴۰۰

برو بینایی...دبیری هم میاری...

دیگه بستگی به خودت داره

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            
روانشناسی دیگه اشباع شده آزاد هم می‌رن برو فیزیو و بینایی سنجی

بینایی شغلی هست که کمه واسه همین درآمدش عالیه

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            
2738
آرزوم فیزیو بود خیلیی ناراحتم😭😭😭😭

فکر نمیکنم بیاری...حالا بزن راه های دور و شاید آوردی...چون امسال ظرفیت ها رفته بالا..چهار رشته پرطرفدار آزاد هم اومده سراسری..احتمال قبولی هست

والا به خدا تازه من ارشدروانشناسیم دربه در دنبال پارتی و معرفم که معرفیم کنن جایی

حتی نسبت به دبیری هم بهتره ؟خانوادم از دبیری خوششون نمیاد هی میگن اخرش بشی معلم که چی برو روانشناسی تا دکترا بخون

فکر نمیکنم بیاری...حالا بزن راه های دور و شاید آوردی...چون امسال ظرفیت ها رفته بالا..چهار رشته پرطرف ...

تا چه رتبه ای حدودی میشه فیزیو . من بوم اهوازم گفتم رو پردیس جندی شاپور یکم حساب کنم 

حتی نسبت به دبیری هم بهتره ؟خانوادم از دبیری خوششون نمیاد هی میگن اخرش بشی معلم که چی برو روانشناسی ...

این روانشناسی و کی انداخته تو سرت؟😐

برو بینایی و بزن بعد فیزیو(یعنی اول فیزیو دوم بینایی)..بعد شنوایی..بعد رادیولوژی..بعد پرستاری ..

البته من دبیری و در نظر نگرفتم خودت طبق الویتت دبیری و هرجا خواستی بزار

2706