2733
2734
عنوان

بارداری پوچ بدون خونریزی

13093 بازدید | 34 پست

سلام میخواستم ببینم اگه یکی تا هفته هفت قلب جنین تشکیل نشده باشه ممکنه پوچ باشه بدون درد و خونریزی ؟ اونوقت خودش سقط میشه تو چند هفته ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
توروخدا دعا کن خیلی نگرانم 

نگران نباش دوست عزیز .  واست خوب نیس .  ان شاءالله ب حق حضرت رقیه   بچتو صحیح و سالم بغل بگیری 🙏

منت بہ سرم فاط❤ـمہ بنهاد و پذیرفت من را بہ کنیزے و شدم عروس  مـ💚ـادر ...
هفت هفته زوده

قطبش هم دیدن اما قلبش نه هنوز با سنو شکمی نه واژینال من دو تا سابقه سقط دارم یکی پوچ بود از اول خونریزی داشتم آخرش دوازده هفته افتاد یکی هم خارج رحم که کلا عمل شدم اینا واسه سال ۹۶ هستش 

2738
قطبش هم دیدن اما قلبش نه هنوز با سنو شکمی نه واژینال من دو تا سابقه سقط دارم یکی پوچ بود از اول خونر ...

شنیدم  خوندن سوره  حجرات  واسه جلوگیری از سقط  خیلی موثره  .  بسپار  بخدا  عزیزم 

ان شاالله به زودی زود مامان بشی عزیزم به زودی دامنت سبز سه به حق سه ساله امام حسین 

ان شاءالله . ممنون بابت دعای قشنگت 🌹

ان شاالله به زودی زود مامان بشی عزیزم به زودی دامنت سبز سه به حق سه ساله امام حسین 

عزیزم خیلی وقتها ندیدن قلب و کیسه جنینی بخاطر پوچ بودن نیست بخاطر اشتباه حستب کردن سن بارداری از روز تخمک گذاری حساب کن ن از روی پریودی ممکنه تخمگ اخر سیکل ازاد شده باشه تازه تخمک لانه گزینی کرده باشه ..الان بهترین کار ازمایش تیتر بتا ک رشد جنین و بفهمی نه سنو دو بار تیتر و ب فاصله ۴۸ ساعت تکرار کن اگ عدد دو برابر شد یعنی رشد خوبه اگ کمتر شد یا همونجوری موند یعنی پوج  و سقط میشه من مورد مث شما زیاد دیدم ک زود سنو دادن

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان
شنیدم  خوندن سوره  حجرات  واسه جلوگیری از سقط  خیلی موثره  .  بسپار&nb ...

اره خیلی خوبه منم واسه تشکیل قلب و جلوگیری از سقط

خدایا خودت بچه هامو حفظ کن و همیشه سلامت باشن.
اره خیلی خوبه منم واسه تشکیل قلب و جلوگیری از سقط

ان شاءالله  صحیح و سالم  نینیتو  بغل بگیری عزیزم   با دل پاکت واسه منم دعا کن  بزودی باردار بشم🙏

ان شاءالله  صحیح و سالم  نینیتو  بغل بگیری عزیزم   با دل پاکت واسه منم دعا کن &n ...

ممنون عزیزم.

انشالله بزودی باردار بشی گلم. از ته دلم برات ارزو میکنم🌹🌹🌹

خدایا خودت بچه هامو حفظ کن و همیشه سلامت باشن.
2706