2737
2734

سلام عزیزان میخوایم کابینت های خونه رو عوض کنیم طراح دوتا مدل یکی با ممبران یکی هم هایگلس برامون طراحی کرده گفته هر کدوم پسند کردید اجرا میکنیم حالا کدومش بهتره؟ دوستان کمک کنید

ممبران جدید تره و شیک تره 

تمیز کردن هایگلس راحت تره

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بنظرم اولی فضای گرمتری داره. دومی یجور یخه البته سلیقه ایه و وسیله های احتمالا رنگ روشنتون تو زمینه ...

ممنون خودمم اولی بهتر میپسندم چون خلوتره حس میکنم دومی شلوغه 

2738
منم این رشته رو امسال دانشگاه تیپ یک قبول شدم به نظرتون چطوریه اوضاعش و بازار کارش ؟ 

والا دوستای نزدیکم همه شاغل اند یکی شهرداری یکی کشتیرانی خودم یکی بانک خودم  هم سال ۹۱ازمون بانک قبول شدم ولی یه مسایلی پیش امد که نتونستم برم دروغ چرا بعدش دیگه تو آزمونای استخدامی شرکت نکردم مثلا قوه قضاییه این رشته رو میخواست این که از اون موقع تا الان بازار کارش عوض شده رو من نمیدونم یادمه اون موقع اموزش پرورش هم استخدامی داشت ولس رشته ما رو نمیگرفتن