2726

رتبتون چند شد؟کیا میخوان بمونن سال دیگه؟از کی و با چن ساعت میخواید شروع کنید؟

من خودم ۲۶۰۰۰منطقه ۲ شدم..اگه مامایی کرج آزاد قبول بشم میرم کلی احتمالا قبول نمیشم و میمونم سال بعد ..از آبان شروع میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نظام قدیم بودم و امسال رتبم ۸۵۰۰ شد سال دیگه نطام جدید میدم از شنبه شروع میکنم و اول بار۷ ساعت

تراژدی زندگی اینه که زود پیر میشی و دیر عاقل . آدم ها شبیه هم عمر نمیکنندیکی زندگی میکنه و یکی تحمل . پت و مت احمق نبود تنها یاد گرفته بودن برای رسیدن به هدفشون باید تلاش کنند و مهم نبود چقدر تلاش کنن مهم این بود که در آخر به خواستشون میرسیدن . 
 نظام قدیم بودم و امسال رتبم ۸۵۰۰ شد سال دیگه نطام جدید میدم از شنبه شروع میکنم و اول بار۷ سا ...

تجربی بودی‌؟منطقت چند بود؟ 

نظام جدید‌؟ 

خوبه انگیزه داری

برقصان زندگی را به ساز خودت🌼
سن اصصصصصلا مهم نیس خییییلی خیییییلی سخت بود

عزیزم کتاب های جدید از قدیم راحتره؟؟؟؟

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر
تجربی بودی‌؟منطقت چند بود؟  نظام جدید‌؟  خوبه انگیزه داری

آره نظام قدیم بودم و منطقه سه 

تراژدی زندگی اینه که زود پیر میشی و دیر عاقل . آدم ها شبیه هم عمر نمیکنندیکی زندگی میکنه و یکی تحمل . پت و مت احمق نبود تنها یاد گرفته بودن برای رسیدن به هدفشون باید تلاش کنند و مهم نبود چقدر تلاش کنن مهم این بود که در آخر به خواستشون میرسیدن . 
 نظام قدیم بودم و امسال رتبم ۸۵۰۰ شد سال دیگه نطام جدید میدم از شنبه شروع میکنم و اول بار۷ سا ...

۸۵۰۰ که رتبه خوبیه.....وای باید کلی کتاب بگیری!تا بیای به کتابای نظام جدیدم عادت بکنی طول میکشه.آزمون ثبت نام نمیکنی؟کلاس؟

2706