2410
2553
عنوان

چیکار کنم😔؟؟؟

131 بازدید | 7 پست

بچها من مدتیه یه سری اتفاقای بد برام میوفته و یه سری آدمارو تو زندگیم از دست دادم 

خیلی نیازمند پول شدم ینی یه نیازایی دارم که پدرم چون کارگر هست و قسط میده نمیتونه اونقدر خرج منو بده و من یه خواهر دیگم دارم 

حس میکنم دنیارو سرم خراب شده

شب و روز نماز میخونم دلم میخاد ازدواج کنم 

امروز بابام زنگ زد بهم بهش گفتم فلان چیزو میخام و خواهرم برای درساش گوشی نداره و داد زد و گفت از کجا بیارم هزارتا بدبختی دارم و پول قسط و بدبختی و فلان گفت ندارم منم دلم خیلی شکست گفت ۱۰۰تومن پول قرعه کشی ک نوشتی یه باره رو دوش من گف خودت گفتی میری سرکار پولشو میدی بابام از نظر خورد و خوراک کم نمیزاره خداروشکر سیریم ولی واقعا خیلی نیازمندم و درس دارم صبحا نمیتونم برم سرکار

و این دردا و طعنه های زندگیم واقعا اذیتم میکنه

این ک انقدر بی پشت و پناهم 

نمیتونم درسمم ول کنم 

و از یه طرفم نیاز هام زیادن 

بچها میشه دعا کنین حداقل یه آدم خوب و پولدار گیرم بیاد باهاش ازدواج کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

هربار که وارد خونتون میخوای بشی سه بار توحید رو بخون!برای زیاد شدن روزی!امیدوارم یه همسر مومن، خوب و عاشق گیرت بیاد!اگر خدا مصلحت بدونه از مال دنیا هم بی نیازتون میکنه عزیزم

ان شاءالله عاقبت به خیری برای همه،ان شاءالله هیییچکس از نعمت سلامتی محروم نشه و نباشه،ان شاءالله خوشبخت شدن همه،ان شاءالله عاشقا به عشقشون برسن و مجردا بهترین همسر نصیبشون بشه،ان شاءالله هیچکس از نعمت پدر یا مادر شدن محروم نشه
2714