2726
عنوان

زده به سرم انگار، مامانا بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 231 بازدید | 38 پست
سونو اگه دکتر نوشت برو  دلتو صاف کن حالا ممکنه لقاح دیر تشکیل شده باشه ولی ب مرور میره بالا

فردا اگه رفته بود بالا امیدوار باشم یعنی؟؟؟ خیالم راحت باشه ک مامان شدم؟؟؟

✋🏼  لطفا تا وقتی نخواستم ازتون ، کسی جز استارتر لایک نکنه      ممنون✋🏼

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فردا اگه رفته بود بالا امیدوار باشم یعنی؟؟؟ خیالم راحت باشه ک مامان شدم؟؟؟

من دو روز قبل موعدم بی بی چکم مثبت شد 

بعدش رفتم ازمایش  عدد نداد بهم فقط گف مثبته  عین خیالمم نبود😂

مگه قبلن سقط یا مشکلی داشتی نگرانی؟

ب حرفای اینجا زیاد توجه نکن چون اکثرن اونایی که مشکل دارن تایپک میزنن ادم میخونه بیخود نگران میشه

امضا در حال ساخت....
2728
بگذره بیشتر میشه ولی اگه بی بیت مثبت شده مطمعن باش هستی

یعنی الان فقط بخاطر این میگی دیرتر که بره بالاتر یااینکه ممکنه دوبار آزمایش خون دادن بد باشه واسش؟؟؟

یعنی الان فقط بخاطر این میگی دیرتر که بره بالاتر یااینکه ممکنه دوبار آزمایش خون دادن بد باشه واسش؟؟؟

نه بابا حساس نشو انقد دیگه نه ماه داری هنوز هیچی نمیشه فقط واسه اینکه بره بالا خیالت راحت بشه ی چند روز دیر تر برو

من دو روز قبل موعدم بی بی چکم مثبت شد  بعدش رفتم ازمایش  عدد نداد بهم فقط گف مثبته   ...

ن اولین باره بی بی مثبت میشه. منو اون دکتر ترسوند از ی طرفم میگم برم آزمایش بدتر ضعیفش نکنه بلایی سرش بیاد از ی طرفم طاقت ندارم میخوام زودتر ببینم ک عدد رفته بالا خیالم راحت بشه

بی بی که واسه بتا پایین هم نشون میده. اونو مطمئنم باز مثبت میشه چون دیروز سریع مثبت شد

بارداری عزیزم بتا بیخود که بالا نمیره

بیخود نرو آزمایش بدی خون از دست بدی هشت هفته که شدی برو سونوی قلب تمام 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
نه بابا حساس نشو انقد دیگه نه ماه داری هنوز هیچی نمیشه فقط واسه اینکه بره بالا خیالت راحت بشه ی چند ...

طاقت ندارم اصلا ن خودم ن شوهرم فقط میگیم این بتا لعنتی بره بالا.مرسی عزیزم

بارداری عزیزم بیخود نرو آزمایش بدی خون از دست بدی هشت هفته که شدی برو سونوی قلب تمام 

آخه باز همون دکتره فلان فلان شده گفت برو سونو حتما ببینن خارج رحم نباشه. بااینکه من ن درد دارم ن علامت خاصی. همه نگرانیم زیر سره این دکتره

آخه باز همون دکتره فلان فلان شده گفت برو سونو حتما ببینن خارج رحم نباشه. بااینکه من ن درد دارم ن علا ...

بنظرم بيخيال باش اگه دردي نداري بذار هفته هشت يدفعه برو سونو 

قبل موعد میشه آزمایش داد؟بتا چند باید باشه؟؟

اینجا میگن باید ی هفته بعد موعدتدوایسی بعد بری. والا من فردای موعدم ک دیروز بود رفتم آزمایش انقدر بی طاقت بودم

2706