2733
2734
عنوان

دیگه خسته شدم از دست این همسایه نفهم

| مشاهده متن کامل بحث + 3092 بازدید | 121 پست
اصلا از پدر مادرش حرف شنوی نداره  با کسی رودربایسی نداره خیلی سرتقه

اون دیگه فقط کتک میخواد

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰
آره میدونم  سخته، منم مادر هستم، کم نیار، یه هفته وقت بذار براش، همون زمان سروصدا کن، جهنم لخت ...

دختره حرف شنوی نداره

این نیست ک بگم رودربایسی کن باشه

مثلا از بیرون میاد میگه میییلاد کفشامو جفت کن پشت سرم

حالت دستوری 

خیلی کولی تر از این حرفاس

دوست عزیزم میشه برای رسیدن به آرزوهام‌ صلوات بفرستی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختره حرف شنوی نداره این نیست ک بگم رودربایسی کن باشه مثلا از بیرون میاد میگه میییلاد کفشامو جفت ک ...

خب پس همونه سوار شوهرش شده... 

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰
یه استشهاد پر کنین ازشون شکایت کنین

این پیشنهاد و ب شوهرم دادم چند شب پیش میگه ابرو ریزی 

عموم ناراحت میشه

2731
خب پس همونه سوار شوهرش شده... 

اره خیلی 

مهمونی گرفته بود خانواده شوهرش و ما 

بخدا ی استکان جابجا نکرد شوهره و خواهرشوهره تمام کارادو کردن

میگفت شام درست کردم خسته شدم

استارتر ی پیشنهاد دیگه

از خطوط ناشناس به زنه پیامای ناجور بدین شاید یکم حیا کنه

2738
دختره حرف شنوی نداره این نیست ک بگم رودربایسی کن باشه مثلا از بیرون میاد میگه میییلاد کفشامو جفت ک ...

ما یه مستاجر این جوری داشتیم همین قدر بی حیا و اذیت کن و لات، اسمش گذاشتیم ناتاشا

آخر سر بلند هم نمیشد از این جا، شوهرش رو کتک میزد، در کل یا مشغول رابطه بودن یا مرده داشت کتک می‌خورد، آخر سر شوهرم به داداش بزرگه آقا که واسطه شده بود اینا بیان اینجا، تذکر داد، خانم اومد دعوا که چرا به بقیه گفتین من شوهرم رو میزنم 

سر همین آبروریزی اش جمع کرد رفت

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
2706