2726
عنوان

نفخ زیاد بچه دو ماهه چی خوبه

1282 بازدید | 53 پست

سلام

بچه من خیلی نفخ داره و شیر خشک و مادرو با هم میخوره

هم کولیک میدم هم دو سه روزه پدی لاک

هر سه چهار روز یبارم دسشویی میکنه

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

۳ یا۴روزی باردسشویی خیلی کمه ها.منظورم مدفوعشه.

پدی لاکت برانفخه؟

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
۳ یا۴روزی باردسشویی خیلی کمه ها.منظورم مدفوعشه. پدی لاکت برانفخه؟

اره کمه ولی پزشکان اطفال میگن اگر بادگلو بزنه و گاز معده ش رو از مقعد خارج کنه مشکلی نداره 

برای انجام چیزهایی که نداشته ای باید کارهایی را انجام دهی که قبلا هرگز تجربه نکردی🤩🥰
۳ یا۴روزی باردسشویی خیلی کمه ها.منظورم مدفوعشه. پدی لاکت برانفخه؟

بله مدفوع منطورمه 

نه اون برای گوارشه 

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
دو ماه

خب تقریبا هم سن پسر منه، من امروز پسرمو ختنه کردم ولی من طی این دوماه خیلی بخاطر کولیک و رفلاکسش اذیت شدم و بی خوابی کشیدم ولی بذار تجربه هایی که کسب کردمو بهت بگم

برای انجام چیزهایی که نداشته ای باید کارهایی را انجام دهی که قبلا هرگز تجربه نکردی🤩🥰
خب تقریبا هم سن پسر منه، من امروز پسرمو ختنه کردم ولی من طی این دوماه خیلی بخاطر کولیک و رفلاکسش اذی ...

خدا خیرت بده بگو.. من دست تنها دارم هلاک میشم

خب تقریبا هم سن پسر منه، من امروز پسرمو ختنه کردم ولی من طی این دوماه خیلی بخاطر کولیک و رفلاکسش اذی ...

منم بچه ام 14روزشه کولیک داره از یه ساعتی بیداره وشکمش پر باد میشه وبه خودش میپیچه

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
بله مدفوع منطورمه  نه اون برای گوارشه

اسم شربتشومیگی واسه نفخ استفاده میکنی؟

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
من دو تا بچه بزرگ کردم دقیقا همین مشکلات رو داشتن ولی تا شش ماهگی برطرف میشه.

اخه اینقدر بالا میاره وزن نمیگیره .. دیروز بردم بهداست گفت باید ۶۲۰۰ باشه اما همش ۴۹۰۰ بود

اسم شربتشومیگی واسه نفخ استفاده میکنی؟

دایمتیکون برای نفخ دو روزه داده ، راضیم

کولیکم میدم

برای گوارشم پدی لاکت میدم

2706