2733
2734

اگه عشق نداشتم 

من

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگه نداشتم بهش فک میکردم 😅🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2731

وضع مالیش چجوریه و میزان اعتقاداتش ؟

تراژدی زندگی اینه که زود پیر میشی و دیر عاقل . آدم ها شبیه هم عمر نمیکنندیکی زندگی میکنه و یکی تحمل . پت و مت احمق نبود تنها یاد گرفته بودن برای رسیدن به هدفشون باید تلاش کنند و مهم نبود چقدر تلاش کنن مهم این بود که در آخر به خواستشون میرسیدن . 
تز وضع مالیش بگو‌😂

دارم میگم دانشجو پرستاری ترم اخر هنوز گه نرسیده چیزی دهشته باشه ولی ایندش حتما روشنه

خدایا شکرت قبل از این تاریخ ۹۹/۹/۹ به ارزوم رسیدم😍😍😍 
وضع مالیش چجوریه و میزان اعتقاداتش ؟

دارم میگم دانشجو پرستاری ترم اخر هنوز گه نرسیده چیزی دهشته باشه ولی ایندش حتما روشنه

فرض کن اعتقاداتش خوب باشه

2738
دارم میگم دانشجو پرستاری ترم اخر هنوز گه نرسیده چیزی دهشته باشه ولی ایندش حتما روشنه فرض کن اع ...

نه حاصر نیستم ازدواج کنم

تراژدی زندگی اینه که زود پیر میشی و دیر عاقل . آدم ها شبیه هم عمر نمیکنندیکی زندگی میکنه و یکی تحمل . پت و مت احمق نبود تنها یاد گرفته بودن برای رسیدن به هدفشون باید تلاش کنند و مهم نبود چقدر تلاش کنن مهم این بود که در آخر به خواستشون میرسیدن . 

من باشم نه 

با این حقوقا بدون خونه و ماشین نمیشه اروم زندگی کرد

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱
چه چیزای چرت و پرتی ازدواجم اینترنتی سده والا

کی گف اینترنتی؟؟؟؟؟؟؟ اصلا منظوم اگه جای دختری که این پسره رفته خواستگاریش 

کی گف اینترنتی؟؟؟؟؟؟؟ اصلا منظوم اگه جای دختری که این پسره رفته خواستگاریش 

بستگی داره ب ایمانش نجابتش پامیش قیافش وضع مالیش ادب و رفتارشو----خیلی چیزای دیگه