2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب عنوان مثال 

صبحانه فرنی یا حریره بادام ک توش زرده تخم مرغ و دانه چیا ریختم 

نیمرو 

نشاسته رو با پوره میوه ها قاطی میکنم 

نهار عدسی پوره سیب زمینی 

کوکو های مختلف 

ماهیچه 

میان وعده میوه

2731

من پسرم داره ده ماه رو کامل میکنه ولی خیلی بد غذاس هیچی نمیخوره هر چی فک کنی درست کردم سرلاک حریره بادوم بیسکویت مادرهمه چی هم گرفتم ولی نمیخوره وزنشم زیاد نیس ۸کیلو ۱۰۰ گرمه😑😑

من پسرم داره ده ماه رو کامل میکنه ولی خیلی بد غذاس هیچی نمیخوره هر چی فک کنی درست کردم سرلاک حریره ب ...

همدردم با هات دختر منم هیچی نمیخوره ازمایشم ازش گرفتیم هیچیش نبود دیگه کلافه شدم😭😭😭

2738

تخم مرغ با کره نیمرو میکنم یا آب پز. 

صبحانه اینو میخوره یا یه کم شیر میخوره

نون میخوره با انگور

ناهار هرچی بخورم بهش میدم سعی میکنم کلا غذای مقوی بپزم چون بچه بزرگم 4 سالشه بدغذاست. 

تو انواع خورشت یه سیب زمینی و هویج ميندازم له میکنم تو آب خورشت میدم بخوره گوشت هم دوست داره جدا جدا میدم دستش بخوره. 

سیب زمینی آب‌پز با تخم مرغ آب‌پز با کره محلی و نمک له میکنم میخوره. 

ماکارانی پیچی با گوشت مرغ یا چرخ کرده میزارم خودش میخوره. 

برنج دوست نداره تو سوپاش میکس میکنم یا تو آب خورشت گوشت کوب برقی میزنم در نیاره. 

عدسی رو له میکنم میخوره ولی خوراک لوبیا رو خودش میخوره. 

دنت براش میخرم عصرونه یا موز بهش میدم یا بستنی یا بيسکوئيت مادر. 

ولی شده همه جابجا شه. 

خونه مامانمم نزدیکه زیاد آبگوشت میپزه براش می‌فرسته منم بهش میدم خیلی دوست داره. 

در هفته دو روز آبگوشت میخوره. 

کله پاچه هم صبحانه نمیدم بهش ناهار شام میدم اونم هردوهفته یه تیکه زبون گاو با یه پاچه گوسفندی میپزم هممون میخوریم اینم دوست داره. 

شیربادوم هم براش درست میکنم. 

کلا سخت نمیگیرم

خدایا شکرت بابت همه ی چیزهایی که بهم دادی مخصوصا پسره نازم که جونم بهش بنده. 
من ی لیست درست کردم انواع غذا و میان وعده زدم ب یخچال از رو اون درست میکنم بعد خوشش اومد پیشش قلب می ...

میشه دستورش بدی؟! 

خدایا شکرت بابت همه ی چیزهایی که بهم دادی مخصوصا پسره نازم که جونم بهش بنده.