2726
عنوان

بچم خیلی رو مغزه

163 بازدید | 16 پست

نه لب به غذا میزنه نه دستشویی میره نه حموم میاد نه میزاره موهاشو کوتاه کنیم نه بازی میکنه سه سال و نیمشه زبون خوش که اصلا حالیش نیس تو کارتون اینا داد میزنن اینم داد میزنه پرخاش میکنه با ما و اطرافیان بزرگ و کوچیک😕

لاغر مردنی و غذانخور پرخاشگر امیدی بهش ندارم هرچی باهاش بازی میکنم اصلا فایده نداره اینم شد شانس

دکتر غدد بردیش؟؟

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

رو مغز۰😑😑😑

🌺☝️دونه صلوات برای کارمون درست شه مهمونم کن خدا عوضشو بهت بده🌺خدایا برام معجزه کن بهت ایمان دارم چون معجزه تو دیدم🌺خدایا توکلم وامیدم به توست🌺کاربر جدید نیستم فحش دادم نی نی یار ۳منوترکوند🤪😢😢😢
نه از دست کرونا نبردم

چقد اشتباه!

مگ اینهمه ادم دارن روند درمان پیگیری میکنن همه کرونا گرفتن!

مگ نمیشنوین حداقل تا دوسال دیگ روال همینه!

بنظرم شما فقط داری پشت گوش میندازی میخوای واقع بین نباشی

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2706