2737
2734

باید حتما ی آزمون بدی  آزمون خیلی مهمه چون مرتب خودتو ارزیابی میکنی 

آزمونهای قلمچی خوبه ولی کلاساش نه 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
باید حتما ی آزمون بدی  آزمون خیلی مهمه چون مرتب خودتو ارزیابی میکنی  آزمونهای قلمچی خوبه ...

آیا نیازه واسه کنکور تجربی حتما کلاس برم؟آخه هزینه هاش زیاده ولی میترسم کلاس نرم و کنکور رو بد بدم

لطفا لایک نکنین مرسی😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آیا نیازه واسه کنکور تجربی حتما کلاس برم؟آخه هزینه هاش زیاده ولی میترسم کلاس نرم و کنکور رو بد بدم

نظامتون چیه؟؟

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر
2731

ببین بستگی داره اگر توی ی درسی ضعف داری برو ولی همه ی درسارو نرو 

کتاب تست خوب وازمون خیلی مهمه

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
من نظام جدیدم سال ۱۴۰۱ کنکور دارم

عزیزم کتاباتون سخته یا ن ؟؟

من نظام قدیمم میخوتم کنکور تجربی جدید بدم ی کمی میترسم چون هیچی از کتاباتون نمیدونم  

موفق باشی عزیزم🌹

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر
2738
عزیزم کتاباتون سخته یا ن ؟؟ من نظام قدیمم میخوتم کنکور تجربی جدید بدم ی کمی میترسم چون هیچی از کتاب ...

نه کتابای نظام جدید نسبت به نظام قدیم خیلی آسون شده و بعضی چیز هارو حذف کردن ولی هزینه کتاب  های تست خیلی زیاد شده من فقط دوتا کتاب تست گرفتم باهم شد دویست و سی هزار تومن

مرسی شماهم موفق باشی💓☺

لطفا لایک نکنین مرسی😊
نه کتابای نظام جدید نسبت به نظام قدیم خیلی آسون شده و بعضی چیز هارو حذف کردن ولی هزینه کتاب  ها ...

خیلی ممنونم عزیزم ❤