2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فکر نکنم دیگه بیاد🙁

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

من اونموقع خواننده خاموش بودم 

دوسش داشتم دختر خوبی بود

همیشه تاپیکاشو دنبال میکردم

هرجاهست براش آرزوی سلامتی و خوشبختی میکنم

اگه معرفت داشت نمی رفت و صد در صد با کاربری دیگه ای اینجاس

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
سلام نازنین جون اگه جسارت نباشه قضیه رو کوتاه برام میگین؟ خیلی میبینم که میگن کاش بود نمیرفت و این ...

سلام عزیزدلم

یکی از بهترین کاربرای سایت بود

تاپیکاش همه طنز و سرگرمی

خودشم دختر خیلی مودبی بود

با یکی بحثش شد

یه فضول حرفای خصوصیشونو پخش کرد و سوگل رفت

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
اخی عزیزم چ بد انشالله برگرده🧡🍊

آره جاش خیلی خالیه❤⚘