2737
2734
عنوان

ترسناکترین اتفاقی ک براتون افتاده تاحالا رو تعریف کنید...

| مشاهده متن کامل بحث + 1150 بازدید | 98 پست

لحظه ای که مادر بزرگم فوت کرد جلو چشمم!بهم اشاره کرد داره بالا میاره سریع یه ظرف اوردم جلوش گرفتم یدفه خون بالا آورد منم ترسیده بودم فقط جیغ میزدم مچ دستم تو دستش بود تا بابام اینا اومدن از اتاق خیلی بد بود...

بعدش اون موقع بابام گف برین به عموت بگین بیاد منم از هول ساعت یک نصف شب از خونمون تا خونه عموم با داداشم دویدم انقد ترسیده بودم تو راه چنبار خوردم زمین اون لحظه تلفن یادم نبود که زنگ بزنم 🤦🏻‍♀️هنوز بعد هفت سال یادم نرفته ...بعد اینم دی پارسال گشت منو رلم گرفت...

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
میخواستن بندازن بیابونی خداروشکر بنزین نداشتن داشتن بهم تجاوز میکردن انقد گریه زاری کردم  همش ...

واااایییی😱

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..

کوله پشتیمون رو که پر از پول و مدارک بود توی فرودگاه جا گذاشته بودیم

اصلا هم حواسمون نبود

تاکسی مون رفته بود 

مونده بودیم بدون تاکسی 

بعد اتفاقی برگشتیم همون سمت سه تا مامور پلیس فرودگاه با اسلحه و تجهیزات بالاسر کولمون بودن😂

فک میکردن بمبی چیزیه 

بعد هیچی دیگه

ازمون پرسیدن توش چیه

باز کردیم نشون دادیم 

چک کردن گفتن حواستونو جمع کنین دیگه جا نزارین

واقعا ترسناک ترین اتفاق عمرم بود 😂

فکر میکردم الان دیپورتمون میکنن نرسیده 

Instagram📷me_in_netherlands 
2738

یکی از کاربرا گف منو رلمو گشت گرف یادم افتاد

با دوس پسر قبلیم شب بیرون بودیم گشت گرفت گف باید بیاید کلانتری هرچقد پسره التماسشون قبول نکردن گفتن بیاید زنگ بزنین خونوادتون بیاد

ماشین گشت جلو میرفت ماهم پشت سر گشت داشتیم میرفتیم من ب پسره گفتم ماشینو بنداز ت ترافیک من پیاده شم اروم بدوعم 

پیاده شدم و از لا به لای دخترا دویدم😢 خیلیییییییییییییی ترسیده بودم تا خونمون هم راه خیلی دور بود 

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
الهی بمیرم الان حالت خوبه من ارزوی چاقی دارم... انشالله زودی خوب میشی

اره خوبم فقط نگران هيكلمم روزي دوتا چهارتا چايي بازنجبيل و دارچين و عشل و اب ليمو ميخورن ميگن تو لاغري تاثير داره اميدوازم داشته باشه

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2706